Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam (/Temat-BannersBroker-V2-5-juz-dziala-Zapraszam-56177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - marcin82 - 21-07-2012 17:41

(21-07-2012 16:48)PlastPL napisał(a):  Oczywiscie nie twierdze, ze inwestycja w BB to zly pomysl, ale czytajac same superlatywy, mozna stwierdzic, ze albo na forum grasuje pelno oszustow/ naganiaczy , albo wiedze ekonomiczna niektorych forumowiczow zatrzymala sie na etapie przedsiebiorczosci w liceum (jesli w ogole do niej dotarla)

zgadzam się. dlatego uważam, że w tym 'biznesie' (inwestycji w rózne programy internetowe) najważniejsza jest dywersyfikacja. wolę wyciagać po $300 miesięcznie z 5 programów, niż $2000 z jednego. jeżeli padnie mi jeden z tych za $300, to nadal mam $1200 dochodu i mogę spokojnie zainwestować w następny.

drugą sprawą jest wyciąganie pieniędzy z programów. owszem - reinwestycje są wskazane, a nawet konieczne, żeby ta cała zabawa miała sens, ale staram się jednocześnie wypłacać zaczynając od małych kwot i z czasem je zwiększając. w ten sposób może zarabiam wolniej, ale posiadam PRAWDZIWE pieniądze, a nie tylko wirtualne zyski, których być może nigdy nie wypłacę


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 21-07-2012 17:49

Inwestowanie wszystkich pieniędzy w jeden program (czasem nawet pieniędzy "na życie") czy brak reinwestycji to chyba w ogóle jedne z pierwszych błędów jakie popełniają początkujący... a reinwestować można przecież na wiele sposobów, np. najpierw wyciągnąć wkład początkowy i dopiero reinwestować... albo od samego początku nie wyjmować kasy tylko poczekać aż uzbiera się ładna kasa. Wszystko zależy od programu, założeń inwestycyjnych, kwoty i silnych nerwów inwestującego Smile


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 21-07-2012 18:00

Ja też inwestuje w różne strony, mam zainwestowane skromne 500 $ na jbp, teraz zamierzam wpłacić 300 $ na 4wealth i za miesiąc około tysiąc dolarów do zekkrewards, i w każdej z tych firm reinwestować przez 7 miesięcy. Jak jedna mi wypłaci całość, będzie 5-zerowa sumka kotki Jerk


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - marcin82 - 21-07-2012 18:06

a jak nie wypłaci?Smile

7 miesięcy to dość sporo (choć to oczywiście zależy od programu - np w BB to nie jest długi okres)


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 21-07-2012 18:08

(21-07-2012 18:00)Verb22 napisał(a):  Ja też inwestuje w różne strony, mam zainwestowane skromne 500 $ na jbp, teraz zamierzam wpłacić 300 $ na 4wealth i za miesiąc około tysiąc dolarów do zekkrewards, i w każdej z tych firm reinwestować przez 7 miesięcy. Jak jedna mi wypłaci całość, będzie 5-zerowa sumka kotki Jerk

Brawo, oby tak dalej. Muszę poczytać trochę o 4wealth bo w sumie mam na jego temat małą wiedzę a cieszy się chyba sporą popularnością.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - marcin82 - 21-07-2012 18:12

osobiście w4at to dla mnie numer 2, ale coraz bardziej depcze po piętach BBWink ale to nie ten wątek - nie schodźmy z tematu


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 21-07-2012 18:13

marcin82

Taki biznes, jak nie wypłaci strace. Nie boje się tego. Mam zewnętrzne źródła dochodów, duże przychody, a co najważniejsze, pewne, nie związane z inwestycjami tego typu. Ale wole zaryzykować i coś ugrać, niż wpłacić 100 $ do wszystkich i wypłacać po 3 miesiacach, trzepiąc portkami, z zyskiem 200 $..


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - marcin82 - 21-07-2012 18:23

cóż - to twoje podejście. ja nie traktuje tego jako jednorazową inwestycje, w której jak stracę, to trudno, a jak zyskam to fajnie.

pracuję nad stworzeniem z hyipów stałego źródła dochodów, można powiedzieć 'drugiej nogi'.

nie zbieram tu na komputer, samochód, czy mieszkanie. raczej jestem zainteresowany zbudowaniem kapitału, który zapewni mi wolność finansową w wieku, który pozwoli mi jeszcze cieszyć się życiem. już dawno postanowiłem sobie, że przejdę 'na emeryturę' w wieku max 40latWink


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Verb22 - 21-07-2012 18:31

Marcin

Nigdzie nie powiedziałem, że mi nie zależy. To logiczne że jeśli nie wypłaci, to strace, i że dużo ryzykuje, ale zależy mi żeby wypłacił, może lekko zmodyfikuje moją taktyke. Zależy mi na szybkim milionie dolarów, mam pomysł na własny biznes i szukam milionowego kapitału na jego rozwinięcie.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 21-07-2012 18:46

(21-07-2012 18:23)marcin82 napisał(a):  już dawno postanowiłem sobie, że przejdę 'na emeryturę' w wieku max 40latWink

Praca w policji daje taką możliwość Tongue (chociaż po reformie, coś się chyba zmieniło)

(21-07-2012 18:23)marcin82 napisał(a):  pracuję nad stworzeniem z hyipów stałego źródła dochodów, można powiedzieć 'drugiej nogi'.

Łatwe to nie jest, ale zdecydowanie możliwe - pomału, systematycznie, nie na siłę - budowanie kapitału który może dać stały przypływ kasy. Chyba większość na tym forum dąży właśnie do takiego celu.

(21-07-2012 18:31)Verb22 napisał(a):  Zależy mi na szybkim milionie dolarów, mam pomysł na własny biznes i szukam milionowego kapitału na jego rozwinięcie.

hmm - tak całkowicie z innej beczki, nie związanej z programem - jeżeli pomysł jest dobry to może warto uderzyć do jakiegoś venture capital (tyle, że najbardziej "lubią" innowacyjne pomysły, często obarczone dużym ryzykiem). Dla nich milion to nie duży wydatek. Dostaję się nie tylko kasę, ale również pomoc merytoryczną.