Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? (/Temat-Dlaczego-ten-scam-bb-jeszcze-dziala-72081)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? - kleomenes - 10-09-2013 15:33

Jak tak patrzę po forach o tej akcji wypłat na payza zorganizowanej przez bennersscam to przypomina mi to zabawę polegającą na rzuceniu Władka II Jagiełły pomiędzy grupę gimbusów i obserwowaniu co się dzieje Jerk
Czarnuch się pewnie turla ze śmiechu jak czyta te fora i widzi falę optymizmu beka


RE: Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? - tomazzi - 10-09-2013 15:37

(10-09-2013 15:33)kleomenes napisał(a):  Jak tak patrzę po forach o tej akcji wypłat na payza zorganizowanej przez bennersscam to przypomina mi to zabawę polegającą na rzuceniu Władka II Jagiełły pomiędzy grupę gimbusów i obserwowaniu co się dzieje Jerk
Czarnuch się pewnie turla ze śmiechu jak czyta te fora i widzi falę optymizmu beka

te same zagrania jak w scamie profitcliking, wiaderka, boty
trochę wiary dostało pieniądze więc zaraz banda bezrozumnych jeleni pognała w te pendy powpłacać pieniądze pc bo przecież coś tam ktoś tam dostał i tu te same zagrywki widzimy


RE: Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? - marcel_kk - 10-09-2013 15:40

Jak miesiące temu pisałem, że lepiej z stówki zrobić skręta i przyjarać niż
wpłacać murzynowi a on puka modelki na luksusowym jachcie to kilku z
fanatyków BB na tym forum obrzucało mnie błotem... ateraz dobrze Wam
naiwniaki żeście potracili tam tysiące a bambus pieje z radości beka


RE: Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? - tomazzi - 10-09-2013 15:45

(10-09-2013 15:40)marcel_kk napisał(a):  Jak miesiące temu pisałem, że lepiej z stówki zrobić skręta i przyjarać niż
wpłacać murzynowi a on puka modelki na luksusowym jachcie to kilku z
fanatyków BB na tym forum obrzucało mnie błotem... ateraz dobrze Wam
naiwniaki żeście potracili tam tysiące a bambus pieje z radości beka

nie przejmuj się fanatycy tak mają, to chorzy ludzie którym trzeba wybaczyć ze względu na chorobę bo to nie są zdrowe osobniki
jak ja pisałem, że wyprowadzam pieniądze przed zmianami w serwisie fredrika na profitcliking to banda fanatyków skakała do mnie, że głupi jestem i zarzynam kurę znoszącą złote jaja i pyskowali sobie a na mnie to nie robiło wrażenia
ja wyprowadziłem pieniądze, zarżnąłem kurę a fanatycy trzymali przy życiu swoje złote kury, ja miałem spokój i na koncie pieniądze wraz z zarobkiem i szły dalej w obrót a fanatycy dostawali padaczki bo nie mogli nic wypłacić
i kto na tym lepiej wyszedł ? ja zarzynając wcześniej kurę i mając kasę na koncie czy fanatyk jeden z drugim który kurę zostawił i miał pieniądze wirtualnie na koncie u fredrika Big Grin


RE: Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? - Verb22 - 10-09-2013 16:33

ten temat jest do zamkniecia, a BB do wywalenia do kosza i scamu. Admin mnie zadziwia, że nie wywalono murzyńskiego serwisu jak od stycznia nikt nie dostal wyplaty..


RE: Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? - twardy - 11-09-2013 01:18

juz daj spokoj z tym styczniem, ja w kwietniu wyplate dostalem :S


RE: Dlaczego ten scam bb jeszcze dziala? - seoeo - 09-02-2014 12:25

Ten murzyński serwis jestem typowym SCAMEM który chce się od tego uwolnić , wstawił rygorystyczne zasady żeby konta same się wykończyły. bardzo sprytne , radzę Wam nie wpłacajcie 10$ to jest jakaś kpinabeka