Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reaktywacja Bannersbroker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Reaktywacja Bannersbroker (/Temat-Reaktywacja-Bannersbroker-77042)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Reaktywacja Bannersbroker - marcel_kk - 25-11-2013 15:29

(25-11-2013 15:06)Krampo napisał(a):  Jak Ci wątek nie pasuje to nie czytaj - proste.
A Tobie pasuje te ciągłe mielenie ?
Czy może chcesz się w tym temacie wypłakać w rękaw ?


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Krampo - 25-11-2013 18:39

Nie rozumiem Cię,po co chcesz zamykać temat w którym Ty masz najwięcej do powiedzenia?? Przecież możesz dalej nabijać setne posty z morałami. Jak tylko ktoś się odezwie, Ty podbijasz nic nie wnosząc - od dobrych paru miesięcy te same historyjki. Patrząc na to może faktycznie dobrze byłoby zamknąć ten temat i nie czytać twoich marnych monotematycznych wypocin.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - RafalG - 29-11-2013 08:55

Myślicie, ze BB się jeszcze podniesie? Cały czas coś robią na stronie, może wraz z wersja 3.0 będą wypłaty? Mam nadzieje ze wszystkich nas zaskoczą!


RE: Reaktywacja Bannersbroker - marcel_kk - 29-11-2013 09:45

(29-11-2013 08:55)RafalG napisał(a):  Myślicie, ze BB się jeszcze podniesie? Cały czas coś robią na stronie, może wraz z wersja 3.0 będą wypłaty? Mam nadzieje ze wszystkich nas zaskoczą!

Zawsze mozna zyć złudzeniami jak @Krampo. Kto utopił tam kase to niech sobie policzy podwójnie i więcej sie nie upomina.
Z niewypłacalnościa BB pewien etap zarabiania dla niektórych sie definitywnie skończył.
Fakt, nie ma co zamykac tematu, trzeba zyć nadzieja naiwnych, nieprawdaz @Krampo ?


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Krampo - 29-11-2013 10:50

(29-11-2013 08:55)RafalG napisał(a):  Myślicie, ze BB się jeszcze podniesie? Cały czas coś robią na stronie, może wraz z wersja 3.0 będą wypłaty? Mam nadzieje ze wszystkich nas zaskoczą!

Nie ma co się zastanawiać - nikt tego nie wie. Czas pokarze czy coś z tego będzie. Ale na żaden "boom" bym nie liczył.


(29-11-2013 09:45)marcel_kk napisał(a):  
(29-11-2013 08:55)RafalG napisał(a):  Myślicie, ze BB się jeszcze podniesie? Cały czas coś robią na stronie, może wraz z wersja 3.0 będą wypłaty? Mam nadzieje ze wszystkich nas zaskoczą!

Zawsze mozna zyć złudzeniami jak @Krampo. Kto utopił tam kase to niech sobie policzy podwójnie i więcej sie nie upomina.
Z niewypłacalnościa BB pewien etap zarabiania dla niektórych sie definitywnie skończył.
Fakt, nie ma co zamykac tematu, trzeba zyć nadzieja naiwnych, nieprawdaz @Krampo ?

To moja sprawa czy na coś liczę, czy nie. Wpłacając kasę zakładałem że może nie wrócić więc w czym problem - nie muszę liczyć podwójnie - przeliczyłem ją gdy wpłacałem. Grając w lotka też mądralo zakładasz od razu że nie wygrasz? Jak ktoś chce się upominać i pisać w wątku KTÓRY GO DOTYCZY to mu tego nie zabraniaj. Tematu nie zamykamy wiec możesz dalej spokojnie nabijać swoje posty wytykając palcem tym którzy próbowali a im nie wyszło. Reasumując mam wrażenie że masz jakąś BBfobię. Twoje życie straciłoby smak bez wpisów w wątkach o BB - masz gdzie się wyżyć. Nieprawdaż?


RE: Reaktywacja Bannersbroker - marcel_kk - 29-11-2013 11:38

@Krampo, pogódź się z stratą i przestań sie wypłakiwać publicznie.
Wypłacz sie mamie, wysmarkaj w rękaw i zapewne Twoje życie się odmieni. beka


RE: Reaktywacja Bannersbroker - AresxXx - 29-11-2013 12:43

Również proponuję wątek zamknąć dlatego, że wszystko co mogło już zostało powiedziane. BB gotówki nie wypłaca i to jest fakt. W międzyczasie ich działania sami się też odkryli, że nie stanowią realnej firmy tylko piramidę, która zaczyna tracić dopływ gotówki od jeleni. W celu ratowania się uruchamiają wersję 3.0, która ma pokazać wypłaty(duże!) u większości osób i zachęcić o przyjścia nowe. Program podziała pewnie po tym miesiąc albo dwa.

Moja osobista strata w BB jest żadna, ponieważ gotówka tam włożona nie była moja - mój za to miał być zysk.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Krampo - 29-11-2013 14:51

(29-11-2013 11:38)marcel_kk napisał(a):  @Krampo, pogódź się z stratą i przestań sie wypłakiwać publicznie.
Wypłacz sie mamie, wysmarkaj w rękaw i zapewne Twoje życie się odmieni. beka

Kto się wypłakuje publicznie? Widzisz gdzieś łzy? - atakuję tylko twoje płytkie wypowiedzi - także jedyne łzy jakie mogą się pojawiać to tylko łzy politowania nad Tobą i twoim EGO. Chyba sam ostatnio dużo płakałeś i smarkałeś w rękaw - utkwiło Ci w psychice i teraz piszesz co drugi post o tym. Niektórzy już wyrośli z takiego zachowania w przeciwieństwie do Ciebie.


RE: Reaktywacja Bannersbroker - marcel_kk - 29-11-2013 15:11

@up, dalej tym żyjesz, nakręcasz się ?


RE: Reaktywacja Bannersbroker - Krampo - 29-11-2013 15:40

(29-11-2013 15:11)marcel_kk napisał(a):  @up, dalej tym żyjesz, nakręcasz się ?

mniej niż Ty tym tematem Sex