Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Lanserek - 17-07-2017 22:29

Co do tych cen za wyświetlenia youtube to jest jedna aukcja 6000 views za 4 $ od jednego z lepszych sprzedawców.
Do tego jak zrobisz sobie konto ze swojego refa to 10 % z każdego zakupu przechodzi Ci do balansu i możesz je potem wykorzystać także wtedy realna cena wynosi już 3,6 $ Tongue

A co do tej ustawy to słyszałem już wcześniej powiem tyle mógłbym dalej angażować się i bić rekordy na subach. Mam nawet przygotowane ponad 10 filmów do wrzucenia i około 20 wpisów na bloga, ale nawet na to szkoda mi czasu gdy myślę sobie jakie miałbym teraz wyniki jeśli zrobiłbym WSZYSTKO TAK SAMO monetyzując to z pomocą ppa, a nie sub sms.

Dodatkowo zarabiając na subach całkowicie pozbawiamy się kontroli nad zarobkami - dany serwis sub sms może zbankrutować, zablokować Ci konto, albo w życie może wejść nowa ustawa i elo. PPA/PPI daje tutaj trochę więcej kontroli i nie zniknie z dnia na dzień, bo dopóki będą istnieć np. apki to developerzy będą płacić za pozyskiwanie dla nich instalacji.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 18-07-2017 05:19

O jaką ustawę chodzi?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 18-07-2017 05:50

Ciekawy dziennik. Jak Ty robisz taka ko wersje w eforsie?
Zasługa niszy? Lp?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 19-07-2017 22:34

KRAKÓW ZALICZONY! Cool


@[Zarobiony_Koles], profesjonalnie nic nie powiem, jednak jest to jakaś ustawa telekomunikacyjna. Na czatach w serwisach sub sms ostatnio coś jest wspominane Smile Imo nie ma się czego bać.

@[fusek], dzięki. Konwersja nie wzrasta jakoś gwałtownie. Odnowienia bardzo to podnoszą, w weekendy max 11% myślę bez odnowień. Niszy.. hmm, ciężko powiedzieć. LP są faktycznie zadbane, ale też nie wiem czy to ma takie znaczenie. Głównie chodzi o to, że nie ma osób, które wchodzą na stronę, a nie są zainteresowane contentem. Normalka przy zarabianiu na stronach z resztą Smile


Żeby dzisiaj pusto nie było, udało się Cool

[Obrazek: 1.jpg]


Jak daleko to zaszło, jaaaram się Big Grin






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 21-07-2017 22:06

Dobry wieczór Wink

Dobry, bo dzisiaj przełamałem kolejny etap braku weny Wink



Kilka projektów się szykuje, jednak będę się tym delektował, gdyż ponieważ nie są to łatwe orzechy do zgryzienia Wink
Na pierwszy ogień leci chyba najtrudniejsze. Przed chwilą kupiłem hosting, domenę. Za chwilę biorę się do roboty Smile


Takie podstawowe rzeczy, jak pisanie postów, wolę wykonywać rano, dlatego będzie to dzisiaj niezłe wyzwanie Big Grin


SNAPCHAT: mahuu29

Dzisiaj wygląda to tak:
[Obrazek: 1.jpg]
+ 9zł na LeadNow Smile

Lecimy z tym!





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 22-07-2017 09:01

Na szybko - dzień dobry, miłego i produktywnego dnia! Wink

Zmagań ze stroną ciąg dalszy Tongue Może uda się dzisiaj zdać jakiś raport Smile







RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 24-07-2017 11:48

Dobry! Big Grin



Odnowienia dzisiaj rozpieściły... chyba rekordowo. Jak to się mówi... hard work pays off Smile
A za 15 minut odnowienia z LeadNow
Big Grin Idea
[Obrazek: 1.jpg]

Zapowiada się dobry dzień.
No to lecimy na shopping, a potem... spontan! impreza

SNAPCHAT: mahuu29

Miłego dnia wszystkim!





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 24-07-2017 11:54

Właśnie mi te zbyt tak jakoś dużo tych odnowienia wpada. Zauważyłem że jest tydzień dobry i tydzień mizerny. Ale. Czemu


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Miedziany - 24-07-2017 20:24

Jak zawsze zayebiście Big Grin A na LeadNow nowe leady wpadają? czy aby odnowienia? Bo ja jak próbuję dobić do wypłaty to przez długi czas nawet lead nie przybył, gdzie na innych serwisach w tym czasie wpadło kilkadziesiąt jak nie kilkaset nowych Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Dan14NR - 24-07-2017 21:15

Jesteś megą motywacją stary, gratuluję Smile Prześwietliłem ostatnio całą Twoją historię - robi wrażenie.