Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukasz mentora ? - Zajrzyj (/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806)



RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - kempes600 - 15-07-2017 01:01

1.Metoda zarobku: Bez znaczenia
2. Serwis: Obojętne
3. Twoje doświadczenie: Praktycznie zerowe (kiedyś zrobiłem jakiś sklep internetowy na gotowych skryptach)
4.Twoje wymagania: chcę poprostu ruszyć temat, mam pieniądze na jakieś małe inwestycje i sporo wolnego czasu w pracy (internet 100mb)
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Reflink i reszta do uzgodnienia (wiadomo, że nie ma nic za darmo Smile)


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - pspsga - 02-08-2017 12:36

1. PPA
2. FireCash
3. Zarobione kilka groszy na klikaniu w reklamu/ankiety
4. Doświadczenie w PPA , chęć pomocy
5. Oczywiście reflinka , wykonanie refbacka (jednego lub kilku) , w przyszłości procent z zarobków (do uzgodnienia)


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - mariuszekk - 02-08-2017 17:11

1. PPA

2. Dostosuję się do pracy w środowisku, w którym już działasz i będziesz mnie mógł w niego wprowadzić Smile

3. Doświadczenie związane z zarabianiem w sieci mógłbym opisywać naprawdę bardzo długo. Zaczęło się ok. 10 lat temu od buxów (raczkujący sejfik Big Grin ) kończąc dzisiaj na polecaniu usług bankowych i Adsense. W sieci udało mi się zarobić ok. 3 tysięcy złotych, ponieważ pierwsze sensowne pieniążki wpadły dopiero w tym roku Smile Ponad 2,5 tysiąca w branży bankowej i ubezpieczeń a ok. 500 zł na e-whoringu (swoją drogą dość przypadkowo i zajęło mi to 30 minut Lol).

4. Twoje wymagania: Chcę żeby sprawa była postawiona jasno - szukam osoby, która ma już za sobą jakieś wyniki i jest w stanie przekazać mi część wiedzy, dzięki czemu będę w stanie odnaleźć się w nowej branży. Potrzebuję ustawienia mnie w odpowiednim kierunku tak, bym zobaczył przed sobą sensowną szansę na zarobek. Muszę zobaczyć perspektywę rozwoju i nie zrażą mnie zarobki pokroju 1 zł dziennie na samym początku, gdyż wiem, że to absolutnie normalne a do wszystkiego chcę dojść swoją ciężką pracą Wink

5. Czy oferujesz coś w zamian za pomoc?: Bardzo dobrze odnajduję się w strukturach i tworzeniu stron WWW. Biegle zakładam wszelkie strony, fanpage, fake konta itd. Nie straszny mi HTML, CSS, PHP a jeśli chodzi o JS to właśnie zaczynam się kształcić w tym kierunku. Do dyspozycji mam również serwer sieciowy, który wykorzystywałem np. do 24 godzinnego zdobywania punktów np. na Addmefast przy pomocy odpowiedniego skryptu Smile O założeniu konta z reflinka chyba nie muszę wspominać bo to oczywista oczywistość Smile Nie straszne mi wszelkie inwestycje, ponieważ jestem człowiekiem, który zawsze patrzy daleko w przyszłość i lubi planować i rozwijać swoje działalności by jeszcze bardziej podnieść zyski Smile Jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, z pewnością będę zainteresowany współpracą długofalową i wspólną pracą nad zwiększaniem zysków.

Gwarantuję Ci, że jeśli działasz w swojej branży z wynikami, i chcesz przekazać mi wiedzę w taki sposób by wprowadzić mnie na odpowiedni tor, to sam się przekonasz jak bardzo mogę Ci się przydać i na ile mnie stać. Nie interesują mnie drobne pieniądze. Interesuje mnie stabilny rozwój i powiększanie zysku. Sam zobaczysz, że nie jestem jednym z setek osób zgłaszających się z prośbą o "złote lekarstwo na pińcset złoty miesięcznie". Jestem człowiekiem, który wie czego chce, co potrafi, ma już pewne doświadczenie i może zrobić naprawdę wielkie rzecz z Tobą jeśli będziesz tego chciał Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - YalQus - 03-08-2017 12:07

1.Metoda zarobku: Bez znaczenia
2. Serwis: Ten na którym sam pracujesz
3. Twoje doświadczenie: 10$ w ClixSense xD
4.Twoje wymagania: Chcę jakoś zacząć swoją przygode z zarabianiem
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Reflink i jakieś procenty od zarobku


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - AdamGangster - 23-08-2017 19:01

1. Metoda zarobku:
Bez znaczenia

2. Serwis:
Obojętne

3. Twoje doświadczenie:
html css wordpress angielski, kiedys upload filmikow na youtube z linkami do hackow na ppa

dyspozycyjny kilka h dziennie lub wiecej



4. Twoje wymagania:
Wystarczy ze zarabiasz i chcesz mi pomoc. najwiekszy problem w zarabianiu mam chyba w pozyskiwaniu ruchu.

5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
reflinka, albo dwa (zalezy ile serwisow uzywasz). Chetnie bym dal wiecej no ale co XD


Kontakt najlepiej GG:59502974


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Dawid1234 - 04-10-2017 01:07

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD)
Obojętnie
2.Serwis: Obojętnie
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
moje doświadczenie z ppa/ppd jest na poziomie praktycznie zerowym, wiem trochę z tematów z forum czy zarabiałem w ten sposób nie
4.Twoje wymagania: Oczekuje osoby która będzie mnie mogła czegoś nauczyć
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Mogę zaoferować reflinki lub procent od zarobku, jestem otwarty na wszelkie propozycje


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - kamilowskii - 05-10-2017 13:18

1.Metoda zarobku:
Bez znaczenia
2.Serwis:
Bez znaczenia
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
W 2013 zarabiałem w serwisie Astrocash, łącznie udało mi się zarobić coś ok. 4500zł przez pół roku.
Generalnie jestem dosyć ogarniętym gościem jeśli chodzi o tworzenie stron i wszystkiego co z tym związane, potrafię zrobić ładne grafiki w photoshopie, znam podstawy seo. Szukam kogoś kto poprowadzi chociaż trochę za rękę bo moja kreatywność kuleje ostatnio.
4.Twoje wymagania:
Miła atmosfera i rzeczywista chęć współpracy.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
Do omówienia, zarówno reflink jak i procent od zarobku Smile


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Ramagos - 12-10-2017 18:03

1.Metoda zarobku:(PPA/PPD) PPA
2.Serwis:
Najlepiej Astro, ewentualnie IceCash(nie miałem jeszcze z nimi styczności)
3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?:
W internecie zarobiłem już kilka tysięcy ale miałem przerwę i teraz mam 'blokadę twórczą". Chciałbym ruszyć z czym na większą skalę ale mam problem.
Potrafię sklecić jakieś tam skrypty w PHP, JS, C#. Stawianie stron nie jest problemem.
4.Twoje wymagania:
nie mam pojęcia czego wymagać, potrzebuję kogoś kto pomoże mi zarabiać.
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc ?
reflink, ewentualnie możeby jakoś się dogadać.


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - mcmaks - 17-10-2017 22:24

1.Metoda zarobku:
- obojętnie
2.Serwis:
- obojętnie, kiedyś próbowałem cos w FireSub ,HotCash (DAWNO), CINSTALLER
3.Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ?
- Zarobiłem 7$ mam fanpage 4k lajków (codziennie nowe posty).
4.Twoje wymagania:
- Pomocy w zarobieniu, jestem zwarty i gotowy do pracy o każdej porze dnia i nocy
5.Czy oferujesz cos w zamian za pomoc?
- Mogę się zarejestrować z Twojego refflinka.
- Kontakt - GG 61933004


RE: Szukasz mentora ? - Zajrzyj - Dx3 - 28-11-2017 18:07

1. Metoda zarobku: Na początek mam zamiar się skłaniać ku PPA oraz SEO, jeżeli te metody nie przypadną mi do gustu oraz nie będę sprawiały przyjemności, to następnie spróbuje z opcjami binarnymi

2. Serwis: Według uznania mentora

3. Twoje doświadczenie, czyli czy wiesz już cokolwiek, czy zarobiłeś już coś ? Nie posiadam żadnego doświadczenia w zarabianiu przez internet, zdecydowanie jestem tym początkującym jeżeli chodzi o tego typu sprawy.

4. Twoje wymagania: Oczekuję owocnej współpracy, pragnę by mentor wprowadził mnie w świat zarobku poprzez internet, by posiadał on wiedzę i potrafił ją dalej przekazywać w sposób prosty, jasny oraz klarowny. Czas, który mi poświęci zdecydowanie nie będzie zmarnowanym. Jeżeli chodzi o zarobek to w tej kwestii mi się nie śpieszy.

5.Czy oferujesz coś w zamian za pomoc ? W zamian za okazaną mi pomoc, chętnie poklikam w różne reklamy, reflinki etc. A jeżeli współpraca po dłuższym okresie wyjdzie mi na dobre, prawdopodobnie podzielę się zyskiem.

Pozdrawiam i dodam screena od siebie Wink

[Obrazek: 5alyty.jpg]