Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) (/Temat-LoveBTC-Aplikacja-Android-FAUCET-163884)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - sircreed - 27-10-2020 19:20

U mnie przestało pokazywać ile Coinow za dane losowanie i samo reklama odpala


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 27-10-2020 21:58

(27-10-2020 16:00)vky napisał(a):  huawei p 10 plus

android 9

instaluje sie normalnie apka..

przy odpaleniu na pol sekundy cos sie włącza z napisem na gorze LoveBTC i odrazu wyłącza.

LoveBTC aktualnie inaczej się nie zachowa, ponieważ jest nieaktywna i nie da się jej uruchomić.
Pisałem już wcześniej, że baza, z której korzystała apka, została wyłączona, szybciej i łatwiej było napisać kolejną, na wstępie wziąłem jednak pod uwagę kilka kwestii i Lucky7 jest szykowana tak, aby postawienie LoveBTC z powrotem na nogi było jedynie kwestią kilku zmian w kodzie, dzięki czemu będzie ona powiązana z L7, tzn. że jednym kontem będziemy mogli logować się do dwóch apek i zbierać punkty na jedno saldo.

Link do Lucky7

A do Lovki wrócimy niebawem...

(27-10-2020 16:09)prymul1 napisał(a):  1. Nad napisem "2097 :3MCoins" dodałbym napis "Account balance:"
2. Ramka przycina napis "Spoin your lucky". Sugeruję powiększyć ramkę.

Telefon: HUAWEI Mate 10 lite

Jedno i drugie odnosi się do wyglądu apki, jak wspominałem ostatnio, zostawiam sobie to na deser, jeśli chodzi o saldo mam kilka pomysłów jak to zrobić, żeby było bardziej czytelne.
Natomiast jeśli chodzi o przycisk, to też właściwie z jednego worka, bo cały czas chodzi o wygląd, kwestia ustawień, żeby wszystkie elementy były responsywne i nie będzie problemu.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 04-11-2020 00:05

@mcraft

Witam właśnie dobiłem do minimum wypłaty po kliknięciu przycisku wyskakuje takie coś

[Obrazek: Screenshot-20201103-233440-com-amazingto...lucky7.jpg]


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - vky - 04-11-2020 02:33

na virtualnej maszynie odpaliłem.
ale...

czemu apka chce dostep do zdjec, kontaktów, polaczen i nagrywania?

mysle, ze moj fon wlasnie dlatego zablokowal te apke.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 08-11-2020 18:04

Witam i jak ma się sprawa z problemem odnośnie wypłaty, bo widzę że temat ucichł...


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 11-11-2020 16:38

(08-11-2020 18:04)patryk6176 napisał(a):  Witam i jak ma się sprawa z problemem odnośnie wypłaty, bo widzę że temat ucichł...

Zostało mi parę drobnostek do zrobienia przy wypłatach, na tę chwilę jako jedyny uzbierałeś minimum, dlatego też się z tym zbyt nie śpieszyłem, a i w ostatnich dniach nie miałem kompletnie czasu na robienie czegokolwiek przy apce.
W każdym razie, jeśli chcesz, nie ma problemu, mogę dokonać wypłaty teraz lub jak wolisz, to jeszcze dozbieraj, a jak zepne wypłaty do kupy to zlecisz wypłatę w panelu.


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 13-11-2020 10:49

(11-11-2020 16:38)mcraft napisał(a):  
(08-11-2020 18:04)patryk6176 napisał(a):  Witam i jak ma się sprawa z problemem odnośnie wypłaty, bo widzę że temat ucichł...

Zostało mi parę drobnostek do zrobienia przy wypłatach, na tę chwilę jako jedyny uzbierałeś minimum, dlatego też się z tym zbyt nie śpieszyłem, a i w ostatnich dniach nie miałem kompletnie czasu na robienie czegokolwiek przy apce.
W każdym razie, jeśli chcesz, nie ma problemu, mogę dokonać wypłaty teraz lub jak wolisz, to jeszcze dozbieraj, a jak zepne wypłaty do kupy to zlecisz wypłatę w panelu.
A okej w takim razie będę zbierał dalej i wypłacę później mi sie nie spieszy Smile


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - julitaax - 13-11-2020 11:20

Można prosić o screen z wypłaty jeśli ktoś dokonywal...


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - patryk6176 - 13-11-2020 14:47

(13-11-2020 11:20)julitaax napisał(a):  Można prosić o screen z wypłaty jeśli ktoś dokonywal...
Nikt jeszcze nie dokonał wypłaty post wyżej masz napisane co i jak


RE: LoveBTC Aplikacja Android (FAUCET) - mcraft - 13-11-2020 22:52

(13-11-2020 14:47)patryk6176 napisał(a):  
(13-11-2020 11:20)julitaax napisał(a):  Można prosić o screen z wypłaty jeśli ktoś dokonywal...
Nikt jeszcze nie dokonał wypłaty post wyżej masz napisane co i jak

No może w takiej sytuacji gdzie pojawiają się wątpliwości dokonamy jednak tej wypłaty bo czuje się jak bym miał kogoś oszukać, a przecież chodzi o to żeby każdy zarobił Smile jak ja nie wypłacę to też więcej nie zarobie... Aby koło się kręciło wszystkie tryby muszą działać, racja ?