Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earning na bonusach i airdropach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Earning na bonusach i airdropach (/Temat-Earning-na-bonusach-i-airdropach-165443)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 22-02-2020 12:47

Obecnym planem jaki realizuje jest douczenie się nowej technologii webowej (AJAX - wymagana znajomość na stanowisku, o którę będę zabiegać za ponad pół roku), a co za tym idzie? Realizacja aplikacji internetowej, tak jak wspomniałem, która wykorzystuje Google Maps API. Dalszą częścią będzie realizacja githuba jako wizytowki. Mam około 7 miesiecy na realizację kilku projektów i porządne zagospodarowanie GitHuba.

W między czasie kolejna dostawa XLM dotarla na giełdę. Zostawiłem je i zalecam trzymanie XLM, a nie ich sprzedaż. Wink








RE: Earning na bonusach i airdropach - wojteks102 - 22-02-2020 13:27

(22-02-2020 12:47)shf napisał(a):  W między czasie kolejna dostawa XLM dotarla na giełdę. Zostawiłem je i zalecam trzymanie XLM, a nie ich sprzedaż. Wink

Jest znów jakiś drop XLM?


RE: Earning na bonusach i airdropach - kubex001 - 25-02-2020 17:16

Airdropy i bonusy to niezły sposób na zarabianie trzeba przyznać, sam zacząłem swoją przygodę z tym rok temu w kwietniu z blockchain, udało mi się skosić koło 4-6 tys zł.
Ciekawy dziennik.
Zostanę tu na dłużej, powodzeniaSmile


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 27-02-2020 16:52

(22-02-2020 13:27)wojteks102 napisał(a):  
(22-02-2020 12:47)shf napisał(a):  W między czasie kolejna dostawa XLM dotarla na giełdę. Zostawiłem je i zalecam trzymanie XLM, a nie ich sprzedaż. Wink

Jest znów jakiś drop XLM?


Nic z tych rzeczy.

(25-02-2020 17:16)kubex001 napisał(a):  Airdropy i bonusy to niezły sposób na zarabianie trzeba przyznać, sam zacząłem swoją przygodę z tym rok temu w kwietniu z blockchain, udało mi się skosić koło 4-6 tys zł.
Ciekawy dziennik.
Zostanę tu na dłużej, powodzeniaSmile


Popieram, podwyższyły mój budżet airdropy Wink Dorzucam też do tego jakiekolwiek restocki lub zgarnianie darmowych gadzetów.

Np. w ostatnim miesiacu zdobylem ponad 7 paczek. Jedne byly z firmy Gillete z tego co pamietam, a ostatnia paczką była dostawa płynu chłodnicznego borygo 2x po 1L, wygrana w konkursnie na forum mechanicznym. Wszystkie zdjęcia będę wrzucać na bieżąco w tym tygodniu.

W dalszym ciągu realizuje kurs projektowania graficznego stron WWW w Adobe Photoshop PS 2020. Przyszłość FullStacka stoi otwartymi drzwiami Big Grin . Zdobyte kolejne leady na Twisto, niestety to już nie to samo co wcześniej.

Jutro traska kolejna, więc kolejne szybkie pieniążki wpadną do kieszeni.

Będzie zastój z odpowiadaniem na PW na weekendzie z powodu wyjazdu do Berlina. 1-2 dni okaże się ile zejdzie tam. Wyjazd do Berlina całkowicie opłacony za hajs z XLM. Kolejny powód dlaczego warto brać udział w airdropach i inwestować w małe crypto.


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 01-03-2020 17:13

Z powodu wybuchu małej epidemi COVIDa-19 pod Berlinem odpuściłem wyjazd na Berlin i wybrałem się na Węgry, a w drodze powrotnej do Zakopanego. Dzisiaj do wieczora odpowiem każdemu na PW na zalegle wiadomości Wink


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 06-03-2020 11:10

Z traski piękny zysk za 1 dzień, wyniósł aż 530 zł !!! 2 Nowy rekordzik właśnie strzelił.

Obecnie kończę kurs projektowania stron WWW w Adobe Photoshop PS 20. Będzie okazja na kilka zleceń, za które też bardzo dobrze zarobię. Myślę, aby uderzyć też pod 1 niszę związaną z SUB/SMS. Na dniach dam więcej informacji, co gdzie i jak. Możliwe, że będzie do LP pod jeden film online. Idea

CVC dalej nie wydało aplikacji, więc i CVC jeszcze nie mogą zostać rozdane. Czekamy dalej....4

Ze spraw tuningowych, to dzisiaj będzie wymieniany cały tłumik końcowy + rura, która dochodzi do katalizatora. Rure popękaną da sie zespawac, ale pucha jest tak zardzewiala ze jednak wolę wymienić ją na nową. Dlatego zaiwestowałem w orginalny wydech. Do e3przyjeciela narazie nie potrzeba udogodnień w postaci tłumików bassowych itp LolLol

Koszt ogółem za tłumik to 165 zł, więc na pewno nie wydam za dużo, a w cenie odrazu wymiana. Wink Wink impreza

EDIT:

Link do wygranej masyznki Gillette + pianka z konkursu na FB, piękny dropik: https://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-14003


RE: Earning na bonusach i airdropach - dzemba - 08-03-2020 12:41

Powodzenia, AJAXA to sie człowiek uczy max 2 dni Big Grin więc pewnie już jesteś specjalistą Jerk


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 08-03-2020 13:33

(08-03-2020 12:41)dzemba napisał(a):  Powodzenia, AJAXA to sie człowiek uczy max 2 dni Big Grin więc pewnie już jesteś specjalistą Jerk

AJAX juz ogarniety Big Grin nie jest jakiś ciężki jak umie sie JS i PHP.


RE: Earning na bonusach i airdropach - PokazujeJak - 09-03-2020 23:51

Podobny dziennik kiedyś prowadziłem, powodzenia Big Grin


RE: Earning na bonusach i airdropach - shf - 11-03-2020 13:36

Ecoin rozdaje 14$ w airdropie !!!




Nowy airdrop, za założenie konta otrzmujemy do 1000 Ecoina. Ja otrzymałem 938 Ecoin o wartości 14$. Wystarczyło zalogować się za pomocą adresu email (najlepiej konto pocztowe na Gmail.com).

Otrzymany Ecoin jest zamrożony i będzie on na giełdzie od 1 kwietnia 2020 roku. Czyli zakładamy, czekamy do 1 kwietnia i sprzedajemy.

Istnieje także program partnerski do promowania i zdobycie dodatkowych Ecoinów:
750 Ecoin za poleconego

Czysty: https://ecoinofficial.org/

Ref: https://ecoinofficial.org/referral/yxoeja0

*nie wiem czy bez refa otrzymamy airdropa