Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: GoUpload (/Forum-GoUpload-309)
+---- Wątek: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload (/Temat-Kontakt-z-Ekipa-GoUpload-Ogolnie-o-GoUpload-48418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - Tochkan - 12-09-2012 14:10

Tylko Payza, fajnie prowadzić taki serwis,szczególnie że prowadzi go chłopiec który ma 17/18 lat, fajny sposób na przyszłość,czekać na przelew od sieci afiliacyjnych, potem wysyłasz użytkownikom (którzy muszą) czekać miesiąc na wypłatkę, nic nie oferujecie. Na FC np. przelew bankowy możesz otrzymać w ciągu doby , mają zapasowe środki, nic nie oferujecie dobrego.


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - GoUpload.net - 14-09-2012 10:45

Nie czekamy na przelewy od sieci, czekamy aż wszyscy zlecą wypłaty (do 3 dnia miesiaca), a potem wpłacamy odpowiednią sumę na Payzę, żeby wszyscy dostali w jednakowym czasie. Ostatnio nie było żadnych nowości, ale bądźcie cierpliwi, a się nie zawiedziecie Wink


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - Damkofr - 30-03-2013 15:14

Więc tak:

Ile trzeba czekac na wypłatę teraz na konto Payza?
Który z mirrorów jest najbardzej efektywny? Proszę podac 2
Macie jakiś mentorów stałych oprócz Farrara który nie będzie ze mną współpracował i się mu nie dziwie. Chyba że zechce w co wątpie.
Nie działa zakładka kontakt.
Przechodzę z innej sieci do was na pewien okres próbny, czy mogę liczyc na jakiś bonus np wyższe konto?


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - Fararro - 30-03-2013 20:01

1.Payza nie jest wypłacalna wciąż na polskie banki i chyba nie ma co liczyć, że szybko się to zmieni. Aktualnie jest przelew (w kwietniu będzie też pp)
2.Polecam Greatfile i Filevarious
3. Wystarczyło mnie zapytać na gg Big Grin Zapraszam ponownie ^^
4. Zostanie poprawiona, priorytet na dziś do doprowadzić adscend i widget do porządku
5. Od 1 kwietnia rusza konkurs na GU i prawdopodobnie każdy user dostanie najwyższa rangę Smile


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - matiop - 06-04-2013 21:43

Jak będzie z tymi ofertami adscendmedia?
Bo podobno nie zalicza >.<


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - GoUpload.net - 07-04-2013 01:15

1.5 godziny temu naprawione zostało zaliczanie.

Wszystkie niezaliczone leady zostaną dodane ręcznie w poniedziałek lub wtorek Smile

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Wink


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - matiop - 07-04-2013 08:10

Rozumiem, mam jakieś pieniądze teraz na koncie to z adscendmedia? Bo chcę wiedzieć czy daliście już Smile


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - Deus - 06-08-2013 12:11

Witam. Od początku miesiąca nie mogę zlecić wypłaty tego co mi zostało na GU. Cały czas mam info, że wypłaty są zablokowane. Dodatkowo widziałem, że w między czasie komuś udało się wypłacić także nie rozumiem jaki jest problem.
Nick GU: DestroTM


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - sewirus - 06-08-2013 16:19

Bo tylko pisze że zablokowane, zlecić możesz normalnie facepalm


RE: Kontakt z Ekipą GoUpload / Ogólnie o GoUpload - Deus - 07-08-2013 00:13

Myślałem, że tylko ja to mam co nie znaczy wcale, że nie próbowałem zlecić wypłaty. Zawsze wywalało mi błąd, że nie prawidłową kwotę podaję co było dziwne, bo kwota którą mam na koncie (10.4$) raczej pozwoliłaby mi na wypłatę 10$. Chyba, że limity są zwiększone, a ja tego nie zauważyłem.