Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 08-10-2017 10:20

Czuję że to ten czas! Big Grin To ten czas, w którym mogę przestać się martwić o zarobki, mam tego tyle, że co nie padnie - zostaje reszta!
Jestem mega szczęśliwy rozwojem sytuacji. Praktycznie ze ~100uu dziennie w tamtym roku! do 1000uu w październiku tego roku. Tamten Październik wspominam ciągle jako miesiąc nauki. Mnóstwo się dowiedziałem, dużo rozmawiałem z ludźmi z branży, wiele osób poznałem, i to wtedy nastąpił jeden z przełomów. Z tego co pamiętam, listopad był rekordowy. Od 0 do 1000uu z automatu. Weekend jest, zbieram aktywacje, kończę ostatnie projekty na ten weekend i lecę korzystać z tego (nie)ładnego dnia Wink!




Jaki przewiduję ruch na dzisiaj? Obawiam się, że trochę mniejszy, ale wszystko wyjdzie w praniu Big Grin
Miłego!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - brak - 08-10-2017 13:34

Porządnie ci to idzie, gratuluje .


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - war43 - 08-10-2017 15:40

O.
Widzę dniówki na podobnym poziomie do moich.
Będę miał z kim rywalizować, jakoś zawsze mnie to motywuje Huh


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 08-10-2017 21:17

@[brak] bardzo dziękuję Wink
@[war43] Dokładnie tak, a jeszcze bardziej motywuje konkurencja Cool


[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

= ~118zł

Znowu odnowienia tylko LeadNow Big Grin
Wyczuwam spoko tydzień Wink
1000uu znowu pykło Wink






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - war43 - 08-10-2017 21:27

(08-10-2017 21:17)mahuzz napisał(a):  @[war43] Dokładnie tak, a jeszcze bardziej motywuje konkurencja Cool

W sumie... Jakby się tak codziennie zakładać o symboliczną dyszkę 'kto zrobi większą dniówkę', to zaraz byśmy zarabiali po 4 cyferki Jerk2

118zł?
Challenge Accepted Cool


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 11-10-2017 09:57

Dzięki wszystkim za odzew! I tu i na GG, postarałem się na wszystko odpowiedzieć - chyba nikogo nie pominąłem Tongue
Ostatnio jestem trochę mniej systematyczny, z pracą zrobiłem sobie ~3 dni wolnego, w dzienniku też jakoś tak. Mam dużo zajęć, mało czasu, etc, etc... Wink
Zacznijmy od poniedziałku!

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

= 98 leadów Tongue

Pewnie coś z jakiegoś serwisu pominąłem, ale nie mam ochoty szukać, więc przyjmijmy że te 100, czy niecałe 100 leadów wpadło Big Grin

~232zł




Wczoraj nazbierane trochę aktywacji, bez drugiego kroku, więc o tyle słabo.


Dzisiaj? Odnowień praktycznie tyle co w poniedziałek Big Grin

[Obrazek: 1.jpg]

Odliczyć można leada za 10,50 bo wpadł niedawno Tongue


Chciałbym ruszyć z nowym projektem (coś kompletnie nowego, czego praktycznie w życiu nie ruszałem), mam już wszystko na start wykupione, teraz kwestia ogarnięcia i SEO... a to będzie wyjątkowo żmudne. Wydaje mi się, że jak nigdy. Ale może się nie zrażę Tongue


Miłego dnia!






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - war43 - 11-10-2017 10:23

(11-10-2017 09:57)mahuzz napisał(a):  Chciałbym ruszyć z nowym projektem (coś kompletnie nowego, czego praktycznie w życiu nie ruszałem), mam już wszystko na start wykupione, teraz kwestia ogarnięcia i SEO... a to będzie wyjątkowo żmudne. Wydaje mi się, że jak nigdy. Ale może się nie zrażę Tongue

Ty tam lepiej z projektem 'poetyckim' ruszaj, bo ma potencjał Jerk2


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - xela94 - 11-10-2017 17:51

Kurde chłopie, rozkręcasz się Rolleyes
Gratuluje i oby tak dalej Huh


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zasiu - 11-10-2017 18:45

Oby tak dalej Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 11-10-2017 20:17

Piszę teraz bo pewnie zaraz padnę Smile

@[war43] imprezaimpreza

@[xela94] - oj tak, to dopiero początek! Big Grin Dzięki!

@[Zasiu] Dziękówka! Smile


[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

[Obrazek: 4.jpg]


= ~257zł

Lecimy z tematem dalej Tongue