Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! (/Temat-POMAGAM-Zarabiaj-razem-ze-mna-rozekrr-67906)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Nemezis - 07-07-2013 18:16

Z chęcią bym zaczął współprace z tobą bo są pozytywne opinie oraz osoby zarobiły dość spore kwoty w krótkim czasie, ale mam obawy jak to było u innych mentorów nic ciekawego mnie nie nauczyli, myślę ze jeśli chodzi o bloga to wiem można by powiedzieć wszystko, tylko mam zawsze kłopot z wypromowaniem go dobrze i wypozycjonowaniem Tongue tak samo jeśli chodzi o daną nisze, jest teraz tego taka masa że aby się wybić nie mam pojęcia co trza zrobić, po prostu yt jest zalany chyba trza by było posiadać jakaś naprawdę unikatową nisze. Do czego zmierzam? do tego że znowu wydam kasę na hosting i domenę a będę zarabiał grosze.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 08-07-2013 07:48

Sam napisałeś że moi poleceni zarabiają dobrze, także nie wzięło się to znikąd...
Dodatkowo prowadzę forum dla poleconych, gdzie nie ma mowy o żadnym YouTube, same metody promocji po za nim.
Jeżeli będziesz pracował i robił wszystko co ewentualnie będziesz czytał, to zarobki będziesz miał, i nie wydasz kasy na marne.

Jeżeli się zdecydujesz, zapraszam do napisania na e-mail.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Nemezis - 08-07-2013 09:39

(08-07-2013 07:48)rozekrr napisał(a):  Sam napisałeś że moi poleceni zarabiają dobrze, także nie wzięło się to znikąd...
Dodatkowo prowadzę forum dla poleconych, gdzie nie ma mowy o żadnym YouTube, same metody promocji po za nim.
Jeżeli będziesz pracował i robił wszystko co ewentualnie będziesz czytał, to zarobki będziesz miał, i nie wydasz kasy na marne.

Jeżeli się zdecydujesz, zapraszam do napisania na e-mail.


To coś nowego, bo z tego co wiem każdy mentor wskazuje na promowanie przez YT a tutaj coś można by powiedzieć innowacyjnego.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - WazzaP - 08-07-2013 10:09

Taki mały offtop: Nie każdy mentor wskazuje na promowanie przez YT.. facepalm


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 08-07-2013 10:10

(08-07-2013 09:39)Nemezis napisał(a):  
(08-07-2013 07:48)rozekrr napisał(a):  Sam napisałeś że moi poleceni zarabiają dobrze, także nie wzięło się to znikąd...
Dodatkowo prowadzę forum dla poleconych, gdzie nie ma mowy o żadnym YouTube, same metody promocji po za nim.
Jeżeli będziesz pracował i robił wszystko co ewentualnie będziesz czytał, to zarobki będziesz miał, i nie wydasz kasy na marne.

Jeżeli się zdecydujesz, zapraszam do napisania na e-mail.


To coś nowego, bo z tego co wiem każdy mentor wskazuje na promowanie przez YT a tutaj coś można by powiedzieć innowacyjnego.
Trochę sie mylisz, wiekszosc mentorów, którzy mają wiedzę o SEO starają się ją przekazać. Pozdrawiam.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Nemezis - 08-07-2013 10:24

@Wazzap,cimciaj

Jeszcze jakiś rok temu gdy bylem refem w 2 rożnych sieciach PPA nie słyszałem nic o innej metodzie promowania niż yt + jakieś tam wtyczki do bloga seo.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - ciamciaj - 08-07-2013 10:31

To było rok temu, od wtedy jest duzo wieksza konkurencja i ludzie łapią się i ucza trudniejszych metod jeśli mozna tka porownac yt-google.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - Nemezis - 08-07-2013 21:55

Zaryzykuje jednak, po miesiącu od startu wystawie obszerną informacje odnośnie współpracy z rozekrr.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - rozekrr - 09-07-2013 08:22

Pamiętaj że jeżeli to będzie nowy blog, to miesiąc to jest całe nic. W tym czasie dopiero wszystko zacznie układać się w Google i możesz mieć pierwsze pobrania, chodź nie musisz.

Wiele osób myśli, aaa tam napiszę do mentora, będzie mi pisał co mam robić a kaska będzie mi wpadała... Otóż nie, ja przedstawiam Ci tylko metody i narzędzia, a jak Ty je wykorzystasz to już Twoja decyzja, co przełoży się zresztą na Twoje zarobki.

Posiadam dla poleconych forum, gdzie wszystko jest podane pod nos, tylko zaparzyć sobie herbatkę, i czytać wchłaniając wiedzę Wink
Ci co mają zapał do pracy, ich efekty można było przeczytać kilka/naście postów wyżej.

Jak ułoży się z Tobą? Mam nadzieję podobnie, czas pokaże.


RE: [POMAGAM] Zarabiaj razem ze mną - rozekrr! - CreepyUploader - 09-07-2013 09:13

Today's Earnings:
$27.81
Yesterday's Earnings:
$74.03

Naprawdę polecam Smile
Jeszcze nawet połowy dnia nie ma a 30$ prawie więc dzisiaj szykuje się z 90$ myslęSmile


Wypłata 1300$ doszła za ten miesiąc Smile