Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam (/Temat-BannersBroker-V2-5-juz-dziala-Zapraszam-56177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - tomazzi - 24-07-2012 10:23

(24-07-2012 08:04)malpa2 napisał(a):  @tomazzi

Ale te konta są z sobą jakoś połączone ze np. 1 konto "głowne" i 23 tych jakby poleconych czy jak to rozwiązałeś Wink?

tak są to poleceni mojego konta głównego Smile
zaangażowałem rodzinę, znajomych - każdy założył konto, wysłałem środki każdemu na zakup panelu i za "opiekę" nad kontami każdy miesięcznie z wypłaty ma 50% i każdy jest zadowoleni
ale nie robię jak verb który bardzo wierzy w ten program bo zrobi go przecież milionerem i nie wypłaca nic tylko część jest reinwestowana, część wypłacana bo każdy program co by nie robiący może w każdej chwili upaść - nigdy nie wierzy się do końca, obowiązuje zasada ograniczonego zaufania bo dziś są jutro ich może nie być i wypłacając w przypadku ewentualnego zawinięcia się to zawsze jeśli się będzie stratnym to w przypadku wypłat strata jest mniejsza a nie np 100%


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - marcin82 - 24-07-2012 10:35

jeśli już tak kombinujesz, to dużo lepiej by wyszła struktura, że A jest sponsorem B, B jest sponcorem C, C jest sponsorem D itd.
C dostaje połowę trafficu od D
B natomiast dostaje połowę od C (czyli wlicza się w to 1/4 od D);>
A ma już połowę od B, 1/4 od C i 1/8 od D

PS: żebyś mnie źle nie zrozumiał: wiem, że jest tylko jeden level poleconych, ale jeżeli konto D zakwalifikuje powiedzmy 8 żółtych, to konto C dostanie traffic na darmową kwalifikację 4. a skoro tak, to jak je zakwalifikuje, to konto B dostanie dodatkowy traffic na zakwalifikowanie 2żółtych (i A na 1)

ewentualnie jakieś drzewko zrobić jeśli ktoś chce mieć konta główne i główniejsze


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - tomazzi - 24-07-2012 10:42

(24-07-2012 10:35)marcin82 napisał(a):  jeśli już tak kombinujesz, to dużo lepiej by wyszła struktura, że A jest sponsorem B, B jest sponcorem C, C jest sponsorem D itd.
C dostaje połowę trafficu od D
B natomiast dostaje połowę od C (czyli wlicza się w to 1/4 od D);>
A ma już połowę od B, 1/4 od C i 1/8 od D

PS: żebyś mnie źle nie zrozumiał: wiem, że jest tylko jeden level poleconych, ale jeżeli konto D zakwalifikuje powiedzmy 8 żółtych, to konto C dostanie traffic na darmową kwalifikację 4. a skoro tak, to jak je zakwalifikuje, to konto B dostanie dodatkowy traffic na zakwalifikowanie 2żółtych (i A na 1)

ewentualnie jakieś drzewko zrobić jeśli ktoś chce mieć konta główne i główniejsze

tak też myślę zrobić Smile
na razie to jest 1 etap budowania struktury w zamierzeniu dojścia do tego co opisałeś Smile i doskonale rozumiem co masz na myśli bo darmowy traffic to bardzo ważna rzecz w bb Smile
bo rodzina i znajomi zaproszą swoich znajomych i rodzinę aż do zbudowania tak wyglądającej struktury Smile
także wszystko na spokojnie jak na wojnie, nie od razu Kraków zbudowali Smile


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 30-07-2012 07:01

Ze trzy/cztery dni temu uruchomili Choice Network Campaigns - dzisiaj z ciekawości sprawdziłem kilka stron (w sumie w ogóle w tej chwili dużo ich nie ma) i cóż, nie wygląda to dobrze. Oferowane strony są zwyczajnie kiepskie. Sporo młodych domen z minimalnym lub żadnym ruchem. Domeny które już trochę istnieją w sieci również nie zachwycają ruchem. Mam nadzieję, że kolejne strony będą bardziej wartościowe, bo to co jest teraz nie warte jest uwagi.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - malpa2 - 30-07-2012 08:16

Ale podliczenie za to ładne było Smile


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - BBinternet - 31-07-2012 20:53

Ja buduję coś podobnego jak wyżej Smile 1 konto główne, na nie włożone ze 2 tys. + kilka kont podpiętych zarabiających OD RAZU miesięcznie 50% wpłaconej kwoty.

Łącznie zainwestowałem ponad 5 tys.


Jakby ktoś chciał wejść w ten biznes to zapraszam, daję panele na start, wszystko tłumaczę. GG: 43607110


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - adax84 - 31-07-2012 20:58

(31-07-2012 20:53)BBinternet napisał(a):  Jakby ktoś chciał wejść w ten biznes to zapraszam, daję panele na start, wszystko tłumaczę. GG: 43607110

Niedługo nie będzie już można transferować paneli - wiec zakończy się niestety ich rozdawanie. Miało to być już nawet od jutra, ale przeciągnie się to w czasie. Gdy zakaz wejdzie w życie, informacja o tym pojawi się w zakładce "Dashboard".


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - BBinternet - 31-07-2012 21:03

(31-07-2012 20:58)adax84 napisał(a):  
(31-07-2012 20:53)BBinternet napisał(a):  Jakby ktoś chciał wejść w ten biznes to zapraszam, daję panele na start, wszystko tłumaczę. GG: 43607110

Niedługo nie będzie już można transferować paneli - wiec zakończy się niestety ich rozdawanie. Miało to być już nawet od jutra, ale przeciągnie się to w czasie. Gdy zakaz wejdzie w życie, informacja o tym pojawi się w zakładce "Dashboard".

Proszę Cię, nie kłam! Smile
Nie będzie można transferować PAKIETÓW, to jest wielka różnica.

Pozdrawiam i proszę się douczyć.


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - malpa2 - 31-07-2012 21:03

Co ty pieprzysz za przeproszeniem? Nie będzie można transferować pakietów a nie paneli... PAKIETY NIE BĘDZIE MOŻNA JUŻ ZA KILKANAŚCIE DNI PRZESYŁAĆ, ale panele jak najbardziej Wink

edit: BBinternet byłeś o 10 sek szybszy Wink


RE: BannersBroker V2.5 już działa!! Zapraszam - BBinternet - 31-07-2012 21:08

(31-07-2012 21:03)malpa2 napisał(a):  Co ty pieprzysz za przeproszeniem? Nie będzie można transferować pakietów a nie paneli... PAKIETY NIE BĘDZIE MOŻNA JUŻ ZA KILKANAŚCIE DNI PRZESYŁAĆ, ale panele jak najbardziej Wink

edit: BBinternet byłeś o 10 sek szybszy Wink

Byłem, byłem. Nienawidzę ludzi, którzy publicznie wprowadzają ludzi w błąd.
Później osoba która to przeczyta, przekaże to kolejnej i kolejnej..