Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 08-12-2017 14:47

Do osób bardziej ogarniętych w prawie, ustawach i rzeczach tego typu... mam kilka pytań, albo pytanie. Tak o Big Grin W razie czego proszę o napisanie tutaj, PW albo na GG 6292763 Wink

To tylko tyle, miłego dnia Tongue







RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Mikey - 08-12-2017 16:00

@[mahuzz] @[fusek]
Z dniem 1.12 multiweryfikacja została w FS wyłączona. Jest to konsekwencją przyspieszenia prac nad ustawą która znacząco wpłynie na rynek płatności premium. W chwili obecnej klient, który aktywuje jedną usługę(MT5) może otrzymać w miesiącu 12 smsów, kiedy aktywuje dwie usługi będzie mógł otrzymać 24 smsy, analogicznie sytuacja wygląda przy większej ilości usług. Po wejściu w życie ustawy klient, który aktywuje jedną usługę będzie mógł otrzymać w miesiącu 5 smsów, kiedy będzie miał aktywne 2 usługi nadal nie otrzyma więcej niż 5 smsów w ciągu miesiąca, analogicznie w przypadku większej ilości usług. Po wejściu w życie ustawy multiweryfikacja całkowicie straci sens. Dlaczego więc rezygnować z niej jeśli ustawa jeszcze nie obowiązuje? Odpowiedź jest banalna prosta - stawki, ilość maksymalnie dostarczanych smsów nie ma związku z tym ile ktoś smsów faktycznie otrzyma(o ile mniej). Zważywszy na fakt, że w przypadku leada(MT5) z multiweryfikacją za 2x7zł taki lead zwraca się serwisowi najczęściej między miesiącem a nawet trzema, to w przypadku wejścia ustawy i dalszego działania multiweryfikacji takie leady zwracać się będą od 4 miesięcy do grubo ponad 6, lub mogą nie zwrócić się wcale z uwagi na tak długi czas konieczności posiadania przez klienta aktywnej usługi. Innym rozwiązaniem byłoby obniżenie stawek na 3zł aby utrzymać poziom rentowności. Jeszcze innym sposobem jest cięcie leadów, w takim wypadku multiweryfikacje można cały czas utrzymywać a po prostu zacząć ciąć leady, w naturze nic nie ginie... W skrócie, jeśli stawki mają być utrzymane na wysokim poziomie, multiweryfikacja musi zostać wyłączona minimum 3 miesiące przed obowiązywaniem ustawy. Przy obecnym tempie prac ustawa może trafić do sejmu jeszcze w grudniu, w styczniu może zostać podpisana przez prezydenta i na przełomie lutego/marca jej zapisy mogą już obowiązywać.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 09-12-2017 00:13

W weekend jestem offline! Jeśli macie jakąś sprawę, to prosiłbym o zostawienie wiadomości na GG Wink Odpiszę jak tylko będę dostępny. Miłego weekendu! Wink






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 13-12-2017 20:53

Siema! Wink

Grudzień, póki co...

~4700zł



Będzie to 10k? Big Grin



Znowu, ale siadło!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Adaalbert - 13-12-2017 21:08

z palcem Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - patttson - 13-12-2017 21:29

Luźno ;p


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 14-12-2017 21:20

[Obrazek: 1.jpg]
+ LeadNow + eForsa Tongue


Dopiero czwartek, padam...






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 16-12-2017 23:04

Wreszcie mogę powiedzieć, że tydzień się dla mnie skończył...
Mogę śmiało stwierdzić, że był to jeden z cięższych tygodni w tym roku.


Nawet szczerze mówiąc nie mam sił dodawać screenów. Krótko - dzisiaj niecałe 400zł.

PS: jest tu ktoś, kto handluje kryptowalutami? Prosiłbym o kontakt GG Wink





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 18-12-2017 22:00

[Obrazek: 1.jpg]
+
[Obrazek: 2.jpg]
+
[Obrazek: 3.jpg]
+
[Obrazek: 4.jpg]

+ ~200zł na kryptowalutach Big Grin

= ~836,70zł

Jest to rekordzik dniówki. Jednak nie satysfakcjonuje mnie w pełni - już piszę to chyba od początku dziennika, ale sprawdza się, więc powtórzę - wszystko się dopiero rozkręca Big Grin!

Dodatkowo, zarobku z krypto tak dosłownie bym nie brał, z racji tego, że nie sprzedałem jeszcze.. cierpliwości Wink Bez krypto zarobek wynosi około 636zł. Więc... chyba tak czy tak rekord.
Nie mam też w planie pisać w co konkretnie inwestuję, żeby nie pojawiły się teorie spiskowe Big Grin
Aczkolwiek - jeśli chcesz wiedzieć - napisz! Smile


Takie zabawne porównanie - półtora roku temu zarobek miesięczny bodajże 700zł. A dziś? Tongue

A co u Was czytelnicy? Wink





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - patttson - 18-12-2017 22:10

Wpadły Ci te zaległe leady na SunLead? Wink