Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie dotyczące hitleap i pozycjonowania. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Pytanie dotyczące hitleap i pozycjonowania. (/Temat-Pytanie-dotyczace-hitleap-i-pozycjonowania-100911)



Pytanie dotyczące hitleap i pozycjonowania. - PakerekChdz - 04-11-2014 20:37

Witam serdecznie drodzy userzy : )
Otóż mam pytanie, posłużę się zdjęciem:
[Obrazek: x74hk8N.jpg]
Mam kilka pytań i szczerą nadzieje na odzew, otóż:
1.Przyjmijmy że chcemy ruch z google lub youtube.
Skoro wpisujemy adres url na początku, to czym jest Spersonalizowany URL odsyłający, co tam wpisujemy?
2. Czy ktoś się oriętuje jak hitleap.com generuje link np z google czy innego serwisu..
Wiem że jest poradnik taki:
[Obrazek: S6cHMVY.jpg]
Jednak zauważyłem że google czy inne strony dodają do każdego linku indywidualne cyferki i czy wklejenie swojego w link czyiś nie przyniesie odwrotnego efektu od żądanego?

Dziękuje i pozdrawiam,
PakerekChdz.


RE: Pytanie dotyczące hitleap i pozycjonowania. - Klin - 04-11-2014 22:04

Na poczatku podajesz strone ktora chcesz promowac, nabijac wyswietlenia itp

Spersonalizowany URL odsyłający to po prostu referer, informacja skad ma pochodzic przekierowanie np z youtube/google


RE: Pytanie dotyczące hitleap i pozycjonowania. - PakerekChdz - 05-11-2014 15:37

Dokładnie Klin, jednak jest tam miejsce, na wpisanie czegoś. Czego?
Bo skąd ma pochodzić to jest jasne jak się ustawia, wybiera z możliwych opcji. A miejsce obok? Skoro URL wpisuje się u góry.
Ponawiam pytania. Bo nie uzyskałem jeszcze odpowiedzi drodzy userzySmile


RE: Pytanie dotyczące hitleap i pozycjonowania. - Klin - 05-11-2014 16:56

(05-11-2014 15:37)PakerekChdz napisał(a):  Dokładnie Klin, jednak jest tam miejsce, na wpisanie czegoś. Czego?
Bo skąd ma pochodzić to jest jasne jak się ustawia, wybiera z możliwych opcji. A miejsce obok? Skoro URL wpisuje się u góry.
Ponawiam pytania. Bo nie uzyskałem jeszcze odpowiedzi drodzy userzySmile

Możesz wybrać żeby jako referer wyświetlało Twoją domenę (zamiast przykładowych opcji z wyboru obok)


RE: Pytanie dotyczące hitleap i pozycjonowania. - PakerekChdz - 05-11-2014 17:13

Tak apropo Klin, jeśli byłbyś tak miły i uprzejmy to odpowiedź na moją wiadomość. Bo wczoraj ci wysłałem i najwidoczniej nie czytałeś. : )


RE: Pytanie dotyczące hitleap i pozycjonowania. - Klin - 05-11-2014 17:22

(05-11-2014 17:13)PakerekChdz napisał(a):  Tak apropo Klin, jeśli byłbyś tak miły i uprzejmy to odpowiedź na moją wiadomość. Bo wczoraj ci wysłałem i najwidoczniej nie czytałeś. : )

Mam więcej niż 1 nie odpisaną wiadomość.

Obiecuje odpisać