Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. (/Temat-Polskie-like-gdzie-najszybciej-i-najlepiej-dla-pierwszej-osoby-ref-102441)



Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. - patulsky1337 - 25-11-2014 21:02

Jak tytuł. Szukam serwisu gdzie najszybciej uzbieram tylko POLSKIE like przez zweryfikowane konta fb. Chodzi mi o strony typu wymiany ruchu i żeby to było opłacalne. Pozdrawiam. Dla pierwszej osoby, która mi pomoże rejestruje się z jej refa.


RE: Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. - DaviD1997PL - 25-11-2014 23:18

Jak dla mnie tylko addmefast.com, pozostaje Ci tylko na bicie dużej ilości punktów i ustawienie lajków tylko z Polski. Jedyny serwis na którym jest tysiące użytkowników i szybko można je pozyskać w porównaniu do tych polskich stron do wymiany ruchu gdzie ciężko jest zdobyć z 10 lajków ... ! Smile
Ref: http://addmf.co/?6C5XUZI


RE: Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. - pointsmaster - 26-11-2014 00:04

Wartościowe lajki możesz nabić jedynie publikując ciekawy kontent. Na serwisach wymiany ruchu ludzie i tak mają fejk konta przeznaczone tylko i wyłącznie w jednym celu.


Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. - Admin - 26-11-2014 11:03

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. - patulsky1337 - 27-11-2014 12:37

Na addmefast rzeczywiście, lajki nabijają się szybko jednak ze świata nie z polski. Próbowałem już wcześniej i lajki z polski idą jak krew z nosa. Poproszę o inne propozycje.


RE: Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. - Rajawio - 27-11-2014 15:06

Autosurfon

Wysłane z mojego LPG Szłiwt L7


RE: Polskie like- gdzie najszybciej i najlepiej- dla pierwszej osoby ref. - patulsky1337 - 27-11-2014 15:22

Autosurfon?

Wypróbowałem już dawno i szczerze, podziękuje.