Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? (/Temat-Pozycjonowanie-w-Polsce-vs-miedzynarodowe-103023)



Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - Smoczysko - 04-12-2014 17:40

Witam, od dłuższego czasu siedzę w temacie SEO, ale tylko w tym angielskojęzycznym - i moje pytanie tutaj - jak bardzo różni się to od polskiego pozycjonowania w strategii?
Jest coś takiego jak odpowiednik programu afilijacyjnego Amazona? Próbował ktoś zrobić blog dotyczący jakichś konkretnych produktów + linkowanie do takiego programu? Opłaca się to?


RE: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - Q-ba - 05-12-2014 16:29

pozycjonowanie w polsce jest "opóźnione" niż pozycjonowanie np. w USA.
Wszelkie nowości/zmiany jakie są za granica w polsce mają przynajmniej półroczne/roczne opóźnienie, jak chcesz zarobić to na polske bym sie nie pchał bo za mała kasa


RE: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - piocar - 05-12-2014 16:34

Hahah. A to dobre, kasa w PL jest, tylko trzeba umieć robić topy.


RE: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - Q-ba - 05-12-2014 18:12

(05-12-2014 16:34)piocar napisał(a):  Hahah. A to dobre, kasa w PL jest, tylko trzeba umieć robić topy.

chyba nigdy nie zajmowałeś się pozycjonowaniem w pl, albo za dużo tutków sie naczytałeś, znajdź mi chociaż jedną polską firmę która zarabia krocie na pozycjonowaniu w polsce, wszyscy którzy się liczą już dawno pozycjonują na zagranice głównie Anglia, Usa, Niemcy bo tam masz dużo większe stawki, nie mówiąc już o walucie, tutaj wszyscy stosują strategie które w usa były np. pół roku temu i się wypaliły


RE: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - piocar - 05-12-2014 22:10

Wydaje mi się, że koledze chodziło o stworzenie bloga i wypozycjonowanie go, a nie zarabianie na pozycjonowaniu i w tym kontekście się wypowiadałem.


RE: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - Q-ba - 06-12-2014 11:48

może i tak, ale ogólnie polecam taki sposób że podglądasz jak to robi się dla ENG i potem przenosisz to na PL, kasa gorsza ale trochę można uzbierać


RE: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - piocar - 06-12-2014 14:01

W Polsce też powoli rośnie świadomość, że SEO to nie takie chop siup i nie styknie piramidka z allegro. C:


RE: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - asharya - 29-12-2014 13:05

Można zauważyć jedną zasadę. Kto najbardziej zaśmieca neta? Oczywiście, że Polacy, bawiący się w pozycjonowanie chociażby. W czym rzecz? W tym, że do nas informacja dochodzi wolniej, ale jest lepiej wykorzystywana i stosowana. Tak więc, moim zdaniem świadomość SEO w Polsce wzrasta, choć zarabiać na polskich firmach się na tym nie da. Takie moja zdanie.


RE: Pozycjonowanie w Polsce vs. międzynarodowe? - empressia - 31-12-2014 10:54

przede wszystkim w Polsce jeszcze funkcjonuje pozycjonowanie za efekt. Tego się nie robi na rynkach zagranicznych, tam płacisz abonament i mam nadzieję, że niedługo też w Polsce to będzie obowiązywać o ile Klienci przekonają się do tego typu płatności....