Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię 5 kont Fifa 15 Ultimate - Xbox ONE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupię 5 kont Fifa 15 Ultimate - Xbox ONE (/Temat-Kupie-5-kont-Fifa-15-Ultimate-Xbox-ONE-105056)



Kupię 5 kont Fifa 15 Ultimate - Xbox ONE - gelmen - 31-12-2014 15:39

1.Nazwa przedmiotu : 5 kont Fifa 15 Ultimate - Xbox ONE
2.Opis przedmiotu : Szukam osoby która posiada Xbox ONE oraz grę Fifa 15, to wszystko co potrzebujesz aby zarobić.
Oczekuję wykonania 5 nowych kont na Xbox One, po czym stworzenie nowego klubu w Fifa Ultimate 15 na każdym z kont, skonfigurowanie pytania zabezpieczającego origin i przekazanie mi danych do tych kont. To wszystko, jeśli ktoś jest chętny a nie ma tyle maili do stworzenia kont, proszę pisać a udostępnię tej osobie adresy email do wykonania tego zlecenia. Jeśli emaile będą dostarczone przez osobę wykonującą to zlecenie, to oczekuję również otrzymania tych adresów email na wyłączność. Całość jest możliwa do wykonania w maksymalnie 30 minut. Sam mogę tylko zrobić konta na X360, nie mam Xbox ONE więc zadanie uniemożliwione a jest mi to potrzebne. Wymagam jeszcze od wykonawcy zlecenia, aby po przekazaniu mi danych do kont nie logował się już na nie nigdy.
3.Zdjęcia : Brak
4.Kontakt : GG: 15503482 lub prywatna wiadomość na forum.
5.Cena : Do uzgodnienia.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Allegro, Przelew.


Kupię 5 kont Fifa 15 Ultimate - Xbox ONE - surfer0700 - 03-02-2015 13:33

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.