Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Procent od sprzedaży - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Procent od sprzedaży (/Temat-Procent-od-sprzedazy-110924)



Procent od sprzedaży - seba274 - 22-03-2015 19:27

Szukam jakiegoś programu partnerskiego, w którym dostaje ileś tam procent od sprzedaży danego produktu. Zależy mi na tym abym mógł ten link umieszczać na grupach fb, forach, bo nie mam własnej strony.


RE: Procent od sprzedaży - rachman - 22-03-2015 22:40

Jak nie chodzi o spamowanie to prawie każdy program partnerski tu pasuje. Najlepiej zapisz się do jakiejś dobrej sieci affiliacyjnej. Będziesz mieć do wyboru więcej produktów. Nadaj tematykę to może coś Ci się poleci Wink


RE: Procent od sprzedaży - kamil66n - 23-03-2015 12:24

Ze swojej strony mogę polecić program partnerski firmy Devil Cash, szybka i łatwa kasa, wysokie prowizje, świetne produkty na które jest duże zainteresowanie. Sam biorę udział w programie, poleciłem go również znajomym i przy odrobinie zaangażowania zarobić nie jest trudno, szczególnie że klienci są zadowoleni i chętnie polecają ofertę dalej bądź sami korzystają ponownie. Rejestracja jest darmowa, 30zł na start i do tego dla najlepszych nagrody takie jak darmowy przejazd bolidem

Link
Devil-cash


RE: Procent od sprzedaży - teksty - 07-06-2017 18:48

Znalazłam coś co zmieni Twoje życie, wymagane zakupy własne na poziomie 70 zł m-c, ale uwaga można zwyczajnie zmienić krem, albo szampon na balsam myjący. Praca polega na promocji systemu 100% przez internet, a w panelu instrukcje wideo "step by step".
Wiele firm dużo obiecuje, a tu proszę 1-sze zakupy i już cashback, a do 15-stego kolejnego m-c kolejne pieniądze. Niskie minimum do wypłaty 25 zł.
Kto chętny pisać na priv.

Ps. jestm w niebie Huh


RE: Procent od sprzedaży - wrzochal11 - 26-07-2017 22:42

Jaka tematyka Cie interesuje? Czy tak się pytasz gdzie dają najwięcej?