Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: [PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? (/Temat-PYTANIE-Jakie-programy-mi-pomoga-110958)



[PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? - Mikey - 23-03-2015 15:14

Witam, jako iż zaczynam pracę w PPA na "nowo", to mam kilka pytań:
1. Jaki program posłuży mi do zdobywania backlinków?
2. Jaki program posłuży mi do doczepiania mojej strony, do tych backlinków?
3. Czy są takie programy, o które pytam wyżej? Oczywiście mogę włożyć w to pieniądze, tylko co jeśli chodzi o pozycje mojej strony w Google?


RE: [PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? - Rogaal - 24-03-2015 17:04

Witam.

Jest wiele programów, które pomogą Ci zdobywać BL. Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z obsługą takich programów to na pewno będziesz musiał poświęcić trochę czasu na naukę posługiwania się nimi.

Nie zawsze przy pomocy takich programów do linkowania pomożesz swojej stronie www. Wręcz przeciwnie możesz jej zaszkodzić.


RE: [PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? - SPARTAN-117 - 06-04-2015 20:34

(23-03-2015 15:14)Mikey napisał(a):  Witam, jako iż zaczynam pracę w PPA na "nowo", to mam kilka pytań:
1. Jaki program posłuży mi do zdobywania backlinków?
2. Jaki program posłuży mi do doczepiania mojej strony, do tych backlinków?
3. Czy są takie programy, o które pytam wyżej? Oczywiście mogę włożyć w to pieniądze, tylko co jeśli chodzi o pozycje mojej strony w Google?

1. Zależy jakie frazy, na jakie platformy chcesz linkować, a z popularnych to moneyrobot, gsa ser, fcsnetworker, senukexcr do tego vps, harvester i program do captchy by się jeszcze przydał.
2. Nie rozumiem pytania.
3. No jak to co? Albo umiesz się posługiwać albo nie. Program robi to co mu każesz, więc jeśli coś źle pójdzie to możesz mieć do siebie pretensje.


RE: [PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? - zyga - 07-04-2015 10:56

Na dzień dzisiejszy najwszechstronniejszy i najskuteczniejszy, choć dość wolny, a zarazem w miarę prosty w obsłudze jest zennoposter. Poszukaj tutków na YT. Ogarniesz nim praktycznie wszystko jednak trzeba sobie do tego stworzyć szablony.


RE: [PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? - WTR - 05-05-2015 16:27

polecacie zennoposter osobie, która nie ma pojęcia o programach pozycjonujących? zacznij od czegoś tańszego a najlepiej od wersji crack GSA czy SEnuke


RE: [PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? - prawego - 07-05-2015 13:04

Programy są dobre do robienia śmieciowego zaplecza, jest to dość ryzykowna metoda, jednak powszechnie wykorzystywana. Donlinkage się przydaje.


RE: [PYTANIE] Jakie programy mi pomogą? - remaps - 10-05-2015 19:15

Do linkowania na co dzień używam:
ZennoPoster + odpowiednie szablony
XRumer + czasami z dodatkowymi modami
ScrapeBox
XNEOLINKS

@prawego, Donlinkage też gdzieś mam ale od dawna nie używam tak samo zresztą jak publikera ;p

Oczywiście każdy soft do czegoś innego.

Generalnie co do linkowania to temat rzeka, każdy seowiec ma swoje sposoby Smile