Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Kilka pytań (/Temat-Kilka-pytan-112228)



Kilka pytań - Kudeł - 12-04-2015 18:12

Witam,
chciałbym zacząć zarabiać z PPA. Mój kolega kilka lat temu zarobił kilka stówek, więc wiem co nieco, ale i tak mam kilka pytań, na które chciałbym uzyskać odpowiedź. Pierwsze i chyba najważniejsze, większość pobrań pochodzi pośrednio dzięki YouTube. Jakiś czas temu YT zaczęło blokować sztuczne wyświetlenia oraz banować konta. Moje pytanie brzmi następująco, czy na dzień dzisiejszy opłaca się zaczynać bawić w PPA, jeśli na YT praktycznie nie da się teraz wbić wyświetleń? A jeżeli się da wbijać wyświetlenia, oczywiście więcej niż 301, to jakie serwisy polecacie? Słyszałem, że hitleap jest dobry, ale też spotkałem się z podzielonymi zdaniami, że nawet jak ktoś ma wersje premium, to wyświetlenia nie dochodzą.
Drugie pytanie, pod PPA lepsza będzie własna strona, której wykupię hosting na domenie .com, czy może lepiej blogspota otworzyć? Dodam, że moje "html-owe" umiejętności są na poziomie średnim.
Trzecie i ostatnie pytanie na obecną chwilę, jeżeli posiadam umiejętność tworzenia fake programów w Visual Basic oraz jestem gotowy na chwilę obecną zainwestować 100zł, to mam jakieś szanse na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie? Wiem, że 100zł to mało na start, ale nie chcę inwestować większych kwot, jeżeli nie zobaczę, że są szanse na zwrot.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam, Michał.


RE: Kilka pytań - Max998 - 13-04-2015 21:49

Ja powiem tak..

Już dawno nie mam żadnego konta na YouTube.com właśnie ze względu na częste blokady i usuwanie filmów razem z całym kontem przez np. 1 zgłoszenie kogoś kto eliminuje innych zarabiających w danych sposób a czasami nawet w ten sam sposób. Nawet kiedyś ktoś taki się tutaj chwalił, że zgłasza filmy pod którymi są linki do bloga/adf.ly itp. Przerzuciłem się na dailymotion i nie narzekam, z tego co wiem nie blokują nawet (lub nie zdarza się to często) za nabijanie wyświetleń.

Wiadomo, że YouTube.com jest najpopularniejszym serwisem ale mam kilka filmów, które po wpisaniu danej frazy są na pierwszej stronie google właśnie z dailymotion, chociaż.. początkowo nie byłem przekonany do tej strony.