Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OLX pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: OLX pytanie (/Temat-OLX-pytanie-112420)



OLX pytanie - kukiz87 - 15-04-2015 11:53

Są na olx cos takiego jak bany ? ip i te sprawy ? za cholere nie moge ogłoszenia zadnego dodać wszystko z automatu jest wywalane dosłownie , juz nie wspominam bo marze o tym zeby z linkiem dać , ale daje bez zwykłe ogłoszenie sprzedazy i wywalane jest , tydzien temu zrobiłem wałek ze przeszło ogłoszenie z linkiem i nachapałem sie paru zł , od tego czasu dramat w zaden sposób nie da sie dodać wszystko z automatu usuwane...


RE: OLX pytanie - prelude - 15-04-2015 11:54

no jeśli tamto ogłoszenie co się 'nachapałes" znikło...to pewnie przy okazji poleciał ban na ip...


RE: OLX pytanie - Roben - 15-04-2015 12:23

Nie kazde ogłoszenie jest sprawdzane.Sprawdzaja je wyrywkowo i zaleznosci na jakiego moda trafisz ale jak bedziesz nachalnie dodawał i beda ci odrzucac to zablokuja ci konto ale mozna z nimi pogadac i odwiesza ja tak mialem dwa razy wykłuciłem sie i odwieslili.


RE: OLX pytanie - kukiz87 - 15-04-2015 12:28

faktycznie z mobilnego internetu , rozpatruja ! to ogołszenie czyli czeka na moda , a z ze stałego mojego ip automatycznie wywalało !

swietna wiadomość dla mnie ze ip ma znaczenie Smile Jerk2


RE: OLX pytanie - advision - 18-04-2015 12:15

Witaj,

Oferowałem tutaj niedawno (i dwie osoby odkupiły) bot pod OLX.
Jest on właśnie m.in. zaporą przeciw blokowaniu i odrzucaniu.

http://zarabiam.com/Temat-Bot-do-automatycznego-dodawania-ogloszen-w-OLX-112322

Jeśli jesteś zainteresowany, to pisz [email protected]