Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polskie like - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Polskie like (/Temat-Polskie-like-112508)



Polskie like - nokira - 16-04-2015 20:18

Witam,
temat przewija się wielokrotnie ale wydaje mi się, że trzeba go aktualizować. Mianowicie jakim obecnie serwisem zdobywacie like z Polski?
-Wypromuj.eu jest ciekawym serwisem chociaż mam złe przeczucia ponieważ administratorzy serwisu bardzo długo akceptują strony oraz dokonują wypłat z tego co czytałem na chacie.
-Fejsik.net łatwo zdobyć punkty, przejrzysty serwis, niestety serwis za mały moim zdaniem
-Zarabiara.pl bardzo dobry serwis, tanie punkty, aktywni użytkownicy, niestety jest ich za mało, i podobno są problemy z wypłacalnością serwisu.
-autosurfon po zarabiara.pl najlepszy z tych serwisów jak dla mnie.

Chciałbym zapytać czy wy korzystacie z jakiś innych serwisów i co o nich sądzicie.


RE: Polskie like - mamrocik - 16-04-2015 20:22

Polecam http://lajkuj.pl/ . Całkiem ,całkiem . Korzystałem i jestem zadowolony.


RE: Polskie like - nokira - 16-04-2015 20:26

A czy lajkuj.pl i fejsik.net nie mają wspólnej bazy czy coś takiego? Bo po dodaniu w jednym serwisie linku na drugim nie mogę ponieważ"jest już w bazie".


RE: Polskie like - nitram - 16-04-2015 20:48

Addmefast i ustawiasz ze chcesz tylko z polski


RE: Polskie like - nokira - 16-04-2015 21:19

No tak addmefast jest najlepszym serwisem tego typu. Ale chciałem poznac nasz Polskie serwisy, lepiej wspierać kolegów po fachu ;p


RE: Polskie like - Toskan - 17-04-2015 11:36

A ja polecam leetshares


RE: Polskie like - maroking - 17-04-2015 16:41

(16-04-2015 20:26)nokira napisał(a):  A czy lajkuj.pl i fejsik.net nie mają wspólnej bazy czy coś takiego? Bo po dodaniu w jednym serwisie linku na drugim nie mogę ponieważ"jest już w bazie".

To osobne serwisy na lajkuj 4tyś stron do wyklikania na fb a na fejsiku tylko kilkadziesiąt po statystykach widać


RE: Polskie like - nokira - 17-04-2015 16:58

Niestety ale leetshares nie jest polskim serwisem. Chociaż i tak warto poznać więcej ;p Dzięki


RE: Polskie like - Toskan - 17-04-2015 18:42

Chcesz 'polskie like' wiec ci podpowiedzialem, potem chcesz polskie serwisy...?! Zdecyduj sie..