Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fifa 15 klatkuje pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Fifa 15 klatkuje pytanie (/Temat-Fifa-15-klatkuje-pytanie-115241)

Strony: 1 2


Fifa 15 klatkuje pytanie - kukiz87 - 04-06-2015 09:13

Witam mam Fife 15 i chodzi mi bardzo dziwnie głównie 80% klatkuje bez wzgledu na to jakie ustawienia dam , czy total low czy na max , momentami załapie i chodzi kilka akcji płynnie pieknie bez zacinki az do nastepnej cutscenki po akcji/golu gdy znow zaczyna scinac , moj komp ma sie nastepujaca

Amd A10 Quad Core 2.5 ghz
Radeon Dual Core Hd 8670 2Gb

komp chyba powinien to dziwgnąc co ?

dodam ze mam te 2 grafiki plus jakies opcje dualgraphics i wydaje mi sie ze mam dobrze to ustawione na wysoka wydajnosc


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - Adriano42 - 04-06-2015 09:45

Gra Ci tak klatkuje na trybie gry online? Jeśli tak, to pewnie wina Twojego/przeciwnika internetu, że macie kiepski ping.


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - kukiz87 - 04-06-2015 09:54

no własnie nie mowa o singlu tylko i wyłacznie


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - Adriano42 - 04-06-2015 09:59

Rozumiem, podaj jeszcze ile masz ramu i jaki system operacyjny.

Zainstaluj DirectX11, możesz też spróbować wyłączyć Origin w grze, zwiększyć priorytet na największy no i warto też ustawić limit klatek do 60.


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - kukiz87 - 04-06-2015 10:10

Mam Win 8.1 Ram 4 gb ale jak widze gra wykorzystuje max do 1.2 gm i zostaje wolnego sporo jeszcze . klatki mam ustawione na 60 i priorytet tez zmieniam , origin wylaczony i nadal to samo , kurde czyzby komop był za słaby ?


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - Adriano42 - 04-06-2015 10:14

Nie, wydaje mi się że komp jest ok. Sprawdź czy masz tego DirectX11 bo to bardzo ważne.

Może wydaje się to głupie, ale zapytam - wyłączasz podczas gry wszystkie zbędne programy/procesy? Jeśli nie to wyłącz.

Edit. Twój procesor ilu jest rdzeniowy?


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - kukiz87 - 04-06-2015 10:31

probowałem i z moliia właczoną i z wyłaczoną gdzie cały system obicązał tylko 1 gb i nic kurde no , dxdiag pokazuje mi direct11 chociaz potem sprobouje jeszcze tego z fify zainstalowac directa , procek 4 rdzenie
AMD A10 5750m 2.5GHZ


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - Adriano42 - 04-06-2015 10:35

No więc powinno działać wszystko płynnie. Spróbuj może odpalić grę w oknie i potem rozszerz je sobie na cały ekran.

Dodatkowo zrób defragmentacje dysku, oczyść rejestr, usuń zbędne programy, przeskanuj komputer antywirusem i na koniec jeszcze możesz użyć programu GameBooster 3.

No i oczywiście zaktualizuj wszystkie sterowniki od karty graficznej itd.


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - kukiz87 - 04-06-2015 14:57

No wiec pokoleji mam nówke kompa własnie oto chodzi ma 2 tyg mimno to co dzien czyszcze go ccleanerem , stery aktualne nie mam nic ponstalowanego w zasadzie wiec nie mam co czyscic i game bostera wczoraj sciagałem wrzuciłem do niego fife wcisnałem włacz i przyspiesz bez zmian zupelnie , chociaz mam małe wrazenie ze w oknie ciut szybciej chodzi niz na full screenie


RE: Fifa 15 klatkuje pytanie - Adriano42 - 04-06-2015 15:10

Hmmm, jest to komputer czy laptop? Ciężka sprawa, patrząc na Twój sprzęt to FIFA 15 powinna działać spokojnie, bez ścin.

Grałeś na tym kompie już w inne gry o podobnych wymaganiach?