Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chappie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Chappie (/Temat-Chappie-116445)



Chappie - Obywatel - 22-06-2015 19:06

Oglądał ktoś, jak wrażenia?
Koleś zachwalał, wręcz poezje tworzył odnośnie filmu. Zaryzykowałem w ciemno. Pobrałem, wypaliłem na BR.
Obejrzałem...
Monotonny film, aczkolwiek w kilku momentach można się uśmiechnąć, czy podnieść wyżej powiekę na "wartką" akcję. Owszem, nawiązania do biblii, czy obecnej mentalności ludzkiej, głupoty czy znieczulicy występują dość często.
Mimo iż tego samego reżysera, wolę powtórnie Elizjum obejrzeć.
Przeróbka AI na gangusia... Bez komentarza.


RE: Chappie - Mercz - 22-06-2015 21:35

Nowośc nie jest, połączenie filmów o tematyce akcji pościgu, strzelaniny i o technologii się znalazło. Film do najlepszych nie należy, sam całego nie obejrzałem, ale też nie ma co o nim mówić źle.


RE: Chappie - Obywatel - 22-06-2015 21:40

Skoro piszesz, iż całego nie obejrzałeś, to pośrednio jakąś opinie niezbyt przychylną wystawiasz....


RE: Chappie - wiezaawieza - 23-06-2015 10:04

Obejrzałem cały. W morzu filmów wypadl słabo. Jak dla mnie 5/10, bo nudny od początku i miejscami przewidywalny tak bardzo, że nudziło cię to jeszcze bardziej. Osobiście nie polecam...


RE: Chappie - Mercz - 23-06-2015 12:03

(22-06-2015 21:40)Obywatel napisał(a):  Skoro piszesz, iż całego nie obejrzałeś, to pośrednio jakąś opinie niezbyt przychylną wystawiasz....

Ekscytujący może nie jest, ale też nie usypia. Po prostu oglądałem naprawdę wieczorem, a wcześniej całą noc praktycznie nie spałem.


RE: Chappie - tomswi - 23-06-2015 20:50

To ja chyba jakiś dziwny jestem , ale mi się wyjątkowo spodobał XpokerfaceXpokerface


RE: Chappie - unforgivable - 23-06-2015 20:57

Film 5/10, jeśli chcesz trochę więcej akcji to Mad Max jest już w internetach, albo zaginiona dziewczynę obejrzyj - dla mnie 9/10 (thriller)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Chappie - twardy - 23-06-2015 20:59

Obejrzalem trailer, wyglada mi to na kupe podobna do Dystrykt 9 (ten sam rezyser nie?). Jezusie Chytrusie i jeszcze ta straszna panienka z Die Antwoord.


RE: Chappie - m1ch4l88 - 27-06-2015 16:57

Mi się Chappie podobał. Lepszy od Elysium, ale słabszy od świetnego D9. Generalne, lubię filmy N. Blomkampa i chętnie zobaczę następny.


RE: Chappie - khinca7 - 06-09-2015 13:46

Film był dość dobry, ale dużo już takich podobnych obejrzłem