Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY (/Temat-PayPal-olbrzymi-problem-blokada-POMOCY-116698)

Strony: 1 2


PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Parrax312 - 26-06-2015 16:34

Czesc, kilka dni temu dostalem emaila ze Moje konto zostalo zablokowane permanentnie , poniewaz posiadalem dwa konta. Ale to ze te drugie konto zalozyla u mnie kuzynka ktora przyjechala na wakacje, no i czy jest jakas szansa zeby to odzyskac, lub legalnie zalozyc drugie konto PayPal bez zadnych problemow ?
A mojej kuzynce takze zablokowali konto na stale Tongue


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Majka - 26-06-2015 16:36

Nas nie pytaj dzwoń do nich na infolinię.


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Parrax312 - 26-06-2015 16:43

(26-06-2015 16:36)Majka napisał(a):  Nas nie pytaj dzwoń do nich na infolinię.

No ale wlasnie sie chce upewnic czy wogole warto dzwonic.


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - marcel_kk - 26-06-2015 16:48

Nie napisałeś czy jesteś pełnoletni i czy konta były założone na prawdziwe dane.


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Majka - 26-06-2015 16:50

Jak masz realne konto to warto zadzwonić


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Parrax312 - 26-06-2015 16:59

(26-06-2015 16:48)marcel_kk napisał(a):  Nie napisałeś czy jesteś pełnoletni i czy konta były założone na prawdziwe dane.

Konto było mojego Rodzica, więc dane były prawdziwe Smile Bylo zweryfikowane , wczesniej bylo ograniczenie , zeby przeslac tam jakies rachunki i podpiac karte debetowa lub kredytowa itd. to to zrobilem wtedy Smile


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Majka - 26-06-2015 17:04

(26-06-2015 16:59)Parrax312 napisał(a):  
(26-06-2015 16:48)marcel_kk napisał(a):  Nie napisałeś czy jesteś pełnoletni i czy konta były założone na prawdziwe dane.

Konto było mojego Rodzica, więc dane były prawdziwe Smile Bylo zweryfikowane , wczesniej bylo ograniczenie , zeby przeslac tam jakies rachunki i podpiac karte debetowa lub kredytowa itd. to to zrobilem wtedy Smile
Tak jak mówiłam dzwoń do nich i nie daj się spławić. Jak to nie pomoże napisz pismo wyjaśniające sytuacje. Nie ma rzeczy niemożliwych.


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - marcel_kk - 26-06-2015 19:22

@[Parrax312] Coś nie bardzo rozumie tą sytuacje: konto było rodzica, zweryfikowane miało jedynie nałożone ograniczenie
i wystarczyło wysłać scan dowodu + wyciąg z konta lub rachunek za prąd, gaz lub telefon.
Czyli sytuacja jasna dla użytkownika tylko nie wiadomo dlaczego nie zrobiłeś tego.
Piszesz że konto zablokowali jak założyła u ciebie konto PP "kuzynka"
PayPal nie zamyka kont jak są założone 2 konta w jednym gospodarstwie domowym na 1 IP ale na różne dane.
Coś tu kręcisz kolego...


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Obywatel - 26-06-2015 21:16

Można mieć dwa konta na jedną osobę, o ile drugie konto to "business".
Jak namieszałeś przez głupotę to dzwoń. Szansa zawsze jest.


RE: PayPal-olbrzymi problem-blokada ! POMOCY - Reszka - 27-06-2015 00:00

Wynika z tego że założyłeś konto na rodzica i podpiąłeś kartę pewnie bez zgody. Może coś z karty ściągało rodzic zadziałał w banku, powiedział że żadnego konta nie zakładał i nie wie co to paypal i zamknęli zlikwidowali źródło problemu. Spytaj ? Smile