Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail w sprawie wygranej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail w sprawie wygranej (/Temat-Mail-w-sprawie-wygranej-11682)



Mail w sprawie wygranej - tomsonFCB - 10-08-2010 14:20

Proszę o przetłumaczenie, gdyż mój angielski nie jest wystarczająco dobry.

Hey Lockerz.
Piszę do Was, ponieważ chcę się dowiedzieć co się dzieje z moją kamerą Flip Ultra Video HD, którą wygrałem na czerwcowym restocku? Wciąż jej nie otrzymałem i nie wiem co się dzieje. Chyba wszyscy użytkownicy otrzymali już nagrody lecz ja nie.
Pozdrawiam Tomasz.


RE: Mail w sprawie wygranej - Zythus - 10-08-2010 15:37

Hey Lockerz.
Piszę do Was, ponieważ chcę się dowiedzieć co się dzieje z moją kamerą Flip Ultra Video HD, którą wygrałem na czerwcowym restocku? Wciąż jej nie otrzymałem i nie wiem co się dzieje. Chyba wszyscy użytkownicy otrzymali już nagrody lecz ja nie.
Pozdrawiam Tomasz.

Cytat:Hey Lockerz.
Im writing to you, because I want to know what is happening with my Flip Ultra Video HD, which I won in June redemption? Till now I didn't get it, and I dont know what's going on. All members did get their prizes, but not me.
Greetings, Tomasz.