Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? (/Temat-Nagly-brak-dostepu-do-strefy-wtajemniczonych-117074)



Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Nescafe - 03-07-2015 23:30

Witam, dzisiaj wchodząc na forum zauważyłem, że nie mam dostępu do strefy wtajemniczonych... Korzystałem z niej ok już ponad pół roku a nagle zniknął o co chodzi?

[Obrazek: B0GTz7c.jpg]


Jeśli zły dział proszę o przeniesienie...


RE: Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Mercz - 03-07-2015 23:31

Może zlamales regulamin.


RE: Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Admin - 03-07-2015 23:32

Nic nie złamał, skończyła mu się subskrypcja.


RE: Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Nescafe - 03-07-2015 23:32

(03-07-2015 23:31)Mercz napisał(a):  Może zlamales regulamin.

Nie było mnie na komputerze dosyć długo.

(03-07-2015 23:32)Admin napisał(a):  Nic nie złamał, skończyła mu się subskrypcja.

To ona ma jakiś termin? Nie jest czasem na zawsze?


RE: Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Admin - 03-07-2015 23:33

Nie jest, jest roczna. Po aktualizacji SW/Sklepu osoby, które dostały ją za darmo lub odblokowały za parę fg otrzymały kolejny rok ekstra.


RE: Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Gremquen - 03-07-2015 23:35

[Obrazek: xmpOhsY.png]


RE: Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Nescafe - 03-07-2015 23:35

No dobrze, w takim razie jutro będę musiał ponownie wykupić dostęp... Kiedyś wydawało mi się, że pisało gdzieś, że raz wykupioną strefę masz na zawsze.

//Dziękuję, temat do zamknięcia.


Nagły brak dostępu do strefy wtajemniczonych? - Admin - 03-07-2015 23:39

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.