Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W Chinach przyszyli dłoń do łydki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: W Chinach przyszyli dłoń do łydki! (/Temat-W-Chinach-przyszyli-dlon-do-lydki-118083)



W Chinach przyszyli dłoń do łydki! - Haxite - 20-07-2015 12:31

Moja reakcja "o kurwa" ale dopiero po zobaczeniu zdjęcia. Trzeba go zobaczyć na własne oczy.

http://Www.kobieta.fakt.pl/zdrowie-i-fitness/chiny-przyszyli-reke-do-nogi-nietypowe-operacje,artykuly,560039.html

Cytat: Lekarze w Chinach przeprowadzili nietypową operacje. Dzięki niej udało się ocalić rękę, którą człowiek stracił podczas wypadku.
W Changsha, stolicy prowincji Hunan w środkowych Chinach, lekarze dokonali przełomowej dla medycyny operacji. Pan Zhou, pracownik jednej z przędzalni, stracił w wyniku wypadku w pracy rękę. Natychmiast został przewieziony na oddział intensywnej terapii, gdzie lekarze troskliwie się nim zajęli.
Zespół chirurgów, kierowany przez doktora Tang Juyu, przyszył rękę do nogi pacjenta. Lekarze wyjaśniają, że łydka jest bardzo dobrze ukrwiona, dzięki czemu ręka przyszyta w tym miejscu, mogła odzyskać krążenie.
Po miesiącu, lekarze przyszyli dłoń na swoje miejsce. Pacjent wyszedł ze szpitala i możne nawet poruszać palcami.



RE: W Chinach przyszyli dłoń do nogi! - selfie - 20-07-2015 12:34

Przecież to akurat jest zupełnie normalne, nie tylko w Chinach by tkanki mogły się zregenerować Big Grin


RE: W Chinach przyszyli dłoń do łydki! - Haxite - 20-07-2015 13:52

Tak, wiem ale jakoś zdjęcia nie widziałem nigdy. Czekam jeszcze na przeszczep głowy, który ma się odbyć za 2 lata :-D