Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mogę usunąc kategorii - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Nie mogę usunąc kategorii (/Temat-Nie-moge-usunac-kategorii-119337)



Nie mogę usunąc kategorii - dawkos23 - 11-08-2015 14:28

Stworzyłem kategorię na blogu i nie mogę jej usunąć z menu. Wchodziłem w wygląc -> menu i usuwalem stamtad i nic to nie dało. Próbowałem tez usunac z wpisy -> kategorie i nie ma opcji usuniecia nawet tam. Myslalem, ze moze dlatego, ze jakis post jest przypiety do tej kategorii, wiec wszedlem w jedyny post jaki na razie jest na tym blogu ktory byl przypiety do tej kategorii i pop rawej stronie w zakladce kategorie odznaczylem ptaszek zeby nie byl podpiety, ale nadal nie ma opcji usuniecia. Wie ktos jak to ogarnac? Wink


RE: Nie mogę usunąc kategorii - dyzia - 11-08-2015 15:34

U mnie jest tak:

Wpisy -> Kategorie i mam taką tabelkę ze wszystkimi kategoriami. Po najechaniu na nazwę którejś z nich wyskakuje mi menu Edytuj, szybka edycja, usuń, zobacz. Nie masz tego?


RE: Nie mogę usunąc kategorii - daniel42na - 11-08-2015 15:40

Może masz tylko jedną kategorie i tą jedną chcesz usunac?
Na WP zawsze musi byc przynajmniej jedna kategoria, mozesz sobie stworzyc nową np "ogólna" i potem usunac starą.


RE: Nie mogę usunąc kategorii - dawkos23 - 11-08-2015 16:05

(11-08-2015 15:40)daniel42na napisał(a):  Może masz tylko jedną kategorie i tą jedną chcesz usunac?
Na WP zawsze musi byc przynajmniej jedna kategoria, mozesz sobie stworzyc nową np "ogólna" i potem usunac starą.

No tak, mam tylko jedną, ale to nic nie zmienia, tez pomyslalem tak jak Ty i dodalem nowa, zeby tamta usunac, ale nadal nie pojawia sie opcja usuniecia. Smile



Tak dyzia, to była pierwsza rzecz jaka zrobilem Smile


RE: Nie mogę usunąc kategorii - dawkos23 - 11-08-2015 19:43

Bump Wink


RE: Nie mogę usunąc kategorii - exxthc - 11-08-2015 21:32

Wchodzisz w Posts-> Categories i tam masz:

[Obrazek: krZYVAb.png]

zaznaczasz kategorie ktora chcesz i gotowe Smile


RE: Nie mogę usunąc kategorii - dawkos23 - 11-08-2015 21:56

(11-08-2015 21:32)exxthc napisał(a):  Wchodzisz w Posts-> Categories i tam masz:

[Obrazek: krZYVAb.png]

zaznaczasz kategorie ktora chcesz i gotowe Smile

No własnie sie nie da, bo ja te kategorie "Bez kategorii" zmienilem na swoja nazwe i teraz sie tego nie da usunac i wpierdziela mi sie w Menu Smile


RE: Nie mogę usunąc kategorii - dyzia - 12-08-2015 08:29

Mistrzu, bo tej domyślnej kategorii nie da się w żaden sposób usunąć nawet jeśli zmienisz jej nazwę Lol


RE: Nie mogę usunąc kategorii - prelude - 12-08-2015 08:37

odrazu obstawiałem, że sprawa dotyczy defaultowej kategorii, ale nie miałem czasu pisac:]

Musisz ją po prostu odpiąć z menu, ale może być tak, że nie masz tego menu w PA utworzonego, więc utworz menu, przypisz jako górne czy gdzie tam chcesz tą kategorię wyciąć i jej nie dodawaj i zniknie.


RE: Nie mogę usunąc kategorii - dawkos23 - 12-08-2015 11:25

Problem rozwiazany, dzieki Wink