Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy bonus bez depozytu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Darmowy bonus bez depozytu (/Temat-Darmowy-bonus-bez-depozytu-122623)

Strony: 1 2


Darmowy bonus bez depozytu - dazy19 - 16-10-2015 19:30

Czy jakiś broker ostatnimi czasy wprowadził jakąś świeżą promocję na bonus dla nowych graczy bez depozytu? przejrzałem większość ofert na forum i są już nieaktualne więc to skłoniło mnie do pytania Smile


RE: Darmowy bonus bez depozytu - MaLiN - 16-10-2015 21:13

@[dazy19] gdzieś mi się obiło o uszy, że bullbinary czy jakoś tak ma 25USD bonusu, ale musiałbyś sprawdzić.


RE: Darmowy bonus bez depozytu - pies333 - 17-10-2015 12:13

tak. dają 25$ i broker jest świetny bo depozyt od 100$ a minimalna transakcja 1 dolar Smile

http://www.bullbinary.com
PS. najpierw muszą ci dokumenty zaakceptować a potem dajesz zakładke "promotions" i juz reszte zanjdziesz


RE: Darmowy bonus bez depozytu - LordBeaK - 17-10-2015 12:28

No wlasnie. Wyslalem dokumenty w poniedzialek i dalej nie moge odebrac bonusu Sad czy jesli mam Konto w PLN to dostane 25 zl czy 80 zl?


RE: Darmowy bonus bez depozytu - MaLiN - 18-10-2015 09:36

Radziłbym się wstrzymać z tym brokerem - na początku próbowali robić szeptany marketing, teraz rzekomo oferują darmowy bonus - żeby zaraz się nie okazało, że skończy się jak finpari.


RE: Darmowy bonus bez depozytu - LordBeaK - 18-10-2015 09:42

MLN i tak mam konto u innego broka a tego chce sprawdzic. Skoro podobno darmowy bonus to i tak nic nie strace prawda? Tylko gdzie jest ten bonus :/


RE: Darmowy bonus bez depozytu - MaLiN - 18-10-2015 09:48

Ty może nie stracisz, ale inni stracą, bo jak się okaże, jak tego darmowego bonusu nie można wypłacić (jak to zazwyczaj robią brokerzy opcji, oferujący coś takiego), to niektórzy zaczną narzekania, że stracili swój czas. A potem też się rodzą negatywne opinie o opcjach.


RE: Darmowy bonus bez depozytu - Krakersik - 19-10-2015 14:35

Ja też się zarejestrowałem i nie mam ani grosza bonusu. Dokumentów już kilka dni nie zaakceptowali... Undecided


RE: Darmowy bonus bez depozytu - dazy19 - 19-10-2015 20:11

zarejestrowałem się i czekam na akceptacje mam nadzieję że jednak coś z tego wyjdzie Smile jeśli ktoś by natrafił na inna oferte to bardzo bym prosił o polecenie Smile chętnie zarejestruję się nawet z refa bądź pomogę w handlu Smile


RE: Darmowy bonus bez depozytu - LordBeaK - 22-10-2015 21:16

Nie ma sie co w to bawic. Dokumenty odrzucone dwa razy. Najpierw zdjecia potem scany. Niech mnie cmokna.