Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. (/Temat-Ostateczne-Starcie-z-Zarabianiem-124393)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - Miedziany - 20-11-2015 20:26

Siemaneczko!
Tak na wstęp... Jestem Miedziany i na imię mi Łukasz, pewnie dużo User'ów mnie kojarzy z tego forum impreza
Mam 17 lat i próbowałem już wielu sposobów żeby zarobić jakieś hajsy w internetach.
Najpierw podjąłem próbę zarabiania z Shorte (zarobiłem jakieś 0,8$) po czym wkładałem w to za dużo czasu a i tak nic nie zarabiałem więc przeszedłem na HYIP który okazał się SCAMem i straciłem 200 zł (ciągle trwa spór na PP i możliwe że go wygram :huhSmile teraz nadszedł czas na OSTATECZNE STARCIE i będę zarabiał na Sub/Premium SMS. Napisałem ''będę'' bo się nie poddam i kiedyś na pewno jakieś grosze będę z tego wyciągał (mam nadzieję) 2

Okej a więc zaczynamy...

Moje zaplecze:
- 8 Fake kont na FB
- ok 200 grup na FB
- Yyy to tyle xD

Plany:
- zakupić na początek z 3 większe FP
- Stworzyć kolejne Fake konta na FB
- Wymyślić dobre nisze Xpokerface
- Stworzyć (nw co sie robi w sumie) własną stronę (hosting+domena) pod maskowanie linków żeby fb mi nie blokował pokerface


Dzień 1
Wróciłem do domu o 18, i z jednego Fake konta pospamowałem na 10 grupach.
Opis do postu dałem taki z du*y xd Pisałem byle co ;3 Później pomyślę nad jakąś dobrą niszą impreza

Statystyki:
[Obrazek: 5b72e66092440d42gen.png]

Dla mnie bardzo dobry dzień, jak na razie przez te kilka minut pracy zarobiłem więcej niż przez cały okres prób zarabiania w innych programach Huh
Jutro będę miał czas to pospamuje więcej i może pobiję rekord dniówki ;3

Myślę że po wpadnięciu 1 leada mogę wyznaczyć sobie drobny cel, tj. Zarobić do końca listopada 20 zł beka

Cel:
4/20PLN

Rekordowa Dniówka:
4PLN

Nuteczka na dzisiaj:






RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - milosz998 - 21-11-2015 01:18

Życzę motywacji do działania.


RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - deidara3210 - 21-11-2015 02:26

Powodzenia będę zaglądał czasem ;p Sam chyba niedługo spróbuję siły w sub-sms ;p


RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - Pan Inwestor - 21-11-2015 11:43

Dlaczego odpuściłeś shorte? Teraz mają bardzo dobre stawki za 1000 odwiedzin. Mimo wszystko powodzenia!


RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - mikuss - 21-11-2015 12:05

Powodzenia życzę w kolejnym starciu


RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - trybulski - 21-11-2015 12:25

Grunt to nigdy się nie poddawać i uparcie dążyć do celu, ponieważ każda porażka zbliża nas do osiągnięcia celu. oczywiście pod warunkiem, że umiemy się na błędach własnych uczyć i wyciągać z nich wnioski. Oczywiście tak, aby im cięższa baba, tym koniowi było lżej Smile

Bo były dwa konie. Jeden ćwiczył i był w stanie unieść coraz cięższą babę. A drugi nie uniósł jej za pierwszym razem, więc dał sobie spokój i poszedł do rzeźni. Tam zaskoczenie. Wiadomo jakie....

Życzę Ci, abyś był jak ten pierwszy koń i był w stanie osiągać coraz większe sukcesy finansowe. Aż do miliona Smile


RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - vanillahajs - 21-11-2015 13:17

powodzenia Big Grin


RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - Miedziany - 21-11-2015 21:57

Elo, elo. Dzień 2
Dzisiaj rano pospamowałem 3 kontami na grupach i niestety blok na grupy na jednym koncie ;x Ale to przeboleje, do tego jeszcze odkryłem że przy spamieniu jednym linkiem ciągle fejs go blokuje po czym wszystkie posty z tym linkiem są kasowane, więc przez to zły dzień 4 Ale teraz przynajmniej będę wiedział na przyszłość impreza Cóż człowiek uczy się na błędach Sad

Jutro chciałbym znaleźć jakąś dobrą nisze pod Suby i zacząć ją wdrążać w życie, zobaczymy jak to będzie Idea


Statystyki:
[Obrazek: 6ac7e65a37c6c75f.png]

Myślałem że wpadną chociaż z 2 leady, może i by wpadły gdybym nie spamił jednym linkiem w każdym poście, bo przez to posty znikały po kilku minutach pokerface

Cel:
4/20PLN

Rekordowa Dniówka:
4PLN

Nuteczka na dzisiaj:





RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - Vister81 - 21-11-2015 23:44

Powodzenia :]
Spróbuj użyć nieszablonowego języka i od pierwszego słowa zachęcić ludka przynajmniej do przeczytania całego posta :] Perswazja czyni cuda.


RE: Ostateczne Starcie z Zarabianiem. - Waldes93 - 22-11-2015 00:20

Jakie stawki są na shorte?