Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYJAŚNIONE] RatownikMedyczny - oszust... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: [WYJAŚNIONE] RatownikMedyczny - oszust... (/Temat-WYJASNIONE-RatownikMedyczny-oszust-124615)



[WYJAŚNIONE] RatownikMedyczny - oszust... - deidara3210 - 24-11-2015 13:44

Witam chciałbym was ostrzec przed RatownikMedyczny, nie wiem jak wygląda kupno u tego użytkownika, ale wykonałem drobną pracę za którą miałem dostać wynagrodzenie w wysokości 20 złotych, więc tym bardziej moje zdziwienie że na tak małą kwotę są oszustwa... Przelew podobno został wykonany w piątek, więc wiadomo weekend to dojdzie w poniedziałek lecz to tej pory na koncie nie ma ani grosza...
GG : 50918371
[Obrazek: 3uK9Yeh.png]


RE: RatownikMedyczny - oszust... - surfer0700 - 24-11-2015 14:01

@[RatownikMedyczny] zapraszamy.


RE: RatownikMedyczny - oszust... - deidara3210 - 24-11-2015 14:16

Jak widać nie śpieszy się... użytkownik powiadomienie dostał bo był napewno online ;p


RE: RatownikMedyczny - oszust... - RatownikMedyczny - 24-11-2015 14:21

Zaraz odpisze tylko na kompa wejde

Tak jak widać na screenie przelew został wykonany z PKO BP (nie ma tam przelewów expresowych) przed 17:00 w piątek, także za pewne wyszedł z konta w poniedziałek- sesje wychodzące:
1 sesja – 08:00
2 sesja – 11:45
3 sesja – 14:30
Sesje przychodzące w mBanku:
I 12:00
II 15:00
III 18:15
Może w banku była jakaś przerwa techniczna i przelew został przesunięty na inną sesję... nie wiem dlaczego nie doszedł do użytkownika...Nie mam dostępu teraz do PKO BP, bo przelew robił mój chłopak ze swojego konta..

Zrobię ponownie przelew z innego banku- ewentualnie jak dojdzie z PKO BP to użytkownik odeślę mi nadwyżkę, OK?

Przelew wykonany z mBanku- @deidara3210 potwierdź otrzymanie


RE: RatownikMedyczny - oszust... - deidara3210 - 24-11-2015 14:44

Dziękuję surfer za interwencję. Kasa doszła na konto, gdyby przyszedł 2 przelew odeślę kasę spowrotem Wink


RatownikMedyczny - oszust... - surfer0700 - 24-11-2015 14:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.