Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PS3 dla młodego gejmera. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: PS3 dla młodego gejmera. (/Temat-PS3-dla-mlodego-gejmera-125310)



PS3 dla młodego gejmera. - Liromir - 07-12-2015 23:47

Witojcie!

Idą święta to i prezenty trzeba szykować.

Mam 10 letniego brata - wiadomo jak to w dzisiejszym społeczeństwie, ogląda Rocka Roja i innych Pingwinów jak grają, ma laptopa na którym może pograć tylko w minecrafta i cod4.

I tutaj rodzi się pytanie (PC odpada z utajnionych przyczyn)

1. Czy ps3 będzie 'dzisiaj' dobrym wyborem? nie przywiązuje on oka do grafiki, ważne są dla niego tytuły CoD MW3/ BO / BO1/ Ghosts.
2. Czy grafika na tej konsoli ujdzie? (monitor 23 cale) i czy nie będzie lagów i przycięć FPSowych?
3. Dodam, że ta konsola w pakiecie z np 10 topowymi grami (cod, bf) to koszt 800 zł, a ps4 to już 1500+ oraz gry po 200+ każda, dlatego też chciałbym wiedzieć co nieco o ps3 i tych tytułach. Smile

pozdro


RE: PS3 dla młodego gejmera. - Golona - 08-12-2015 15:24

Jako, że z Sony mam styczność od PS1 po wszystkie PSP aż do PS4 postaram się wypowiedzieć Tongue

ad.1 PS3 ma do wybory naprawdę pokaźny zestaw gier w których grafika nawet na dzisiejsze czasy nie jest "aż taka fatalna". Poza tym ma dużo gier tylko na PS takich jak Heavyrain czy God of War ( niewierze, że 10latkowi się nie spodoba Tongue )

ad.2 up + ważne, żeby było wejście hdmi, naprawdę jest różnica.

ad.3 Jeśli chodzi o samą cenę konsoli, to rzeczywiście PS3 jest dużo tańsze, ALE piszesz, że chcesz kupić jakiś pakiet z 10 grami, jest to bez sensu Tongue Też tak kiedyś robiłem, że kupowałem pakiety gier i wychodziło na tyle, że pograłem w każdą po kilka minut i poleciały na półkę Tongue Polecam kupić 2 góra 3 tytuły i jak już się znudzą, zalogować się na stronie gametrade.pl i się wymieniać Big Grin Strona sprawdzona sam wymieniłem się chyba z 40 razy.

A wracając do PS4, ostatni przeglądałem ceny na amazonie i można już wyrwać PS4 za 250$ z jakąś grą (osobiście widziałem z serią Uncharted, która gorąco polecam Big Grin ) oczywiście nówkę, dokupić jedną grę u nas na allegro i znowu gametrade wchodzi do akcji Tongue



Ps. jeśli chodzi o spadki fps to nie spotkałem się, ale mapki w grach, kolejny rundy itp. mogą się długo wczytywać, zależnie jakąś masz wersje tej trójki


RE: PS3 dla młodego gejmera. - jasieeks - 08-12-2015 15:45

W konsolach nie ma czegoś takiego jak spadki fps. PS3 jest spoko wyborem, nadal sporo osób gra, szczególnie jeśli chodzi o coda. Polecałbym kupić konsole i oddzielnie 2-3 gry jak mówił up bo zestaw gier w którym jedna gra Ci pasuje ale kupujesz bo dużo i tanio to głupota.


RE: PS3 dla młodego gejmera. - qwertybsk - 28-04-2016 10:46

Jeśli ma grać na monitorze nie tv, kup ps3
lol dopiero spojrzałem na datę, ładnie odkopane Big Grin