Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona typu Download - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona typu Download (/Temat-Strona-typu-Download-125352)



Strona typu Download - jupp82 - 08-12-2015 19:11

Czołem!

Chciałbym stworzyć stronę do typu download pod suby. Chodzi o coś opartego na Worldpressie jeśli się da. I tu moje pytanie czy coś takiego da rade zrobić na WP czy trzeba pisać? Jeśli da to podzielcie się doświadczeniami. Zwłaszcza czy wrzucaliście pliki na hosting przy real-contencie czy tylko podpinaliście linki pod przycisk?


RE: Strona typu Download - edikiu - 11-12-2015 07:45

Przecież chyba każda sieć subów ma taki content, ale jak chcesz jednak zrobić swój to najlepiej samemu napisać bo w wp dałoby się ale na moje oko byłoby to więcej roboty.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka


Odp: Strona typu Download - jupp82 - 11-12-2015 17:34

Wiadomo ze chce zarabuac na programach pobieranie na serwisach sms ale chodzi o tski Landing Page z oferta tego co mozna pobrac u mnie.


RE: Strona typu Download - Guacamoled - 11-12-2015 19:59

Polecam Divi (motyw do WP)