Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenie dostępu do konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Ograniczenie dostępu do konta (/Temat-Ograniczenie-dostepu-do-konta-126817)



Ograniczenie dostępu do konta - Tomcato - 06-01-2016 12:25

Witam
W ostatnim czasie na moim koncie PayPal pojawiło się ograniczenie dostępu do konta. Moje konto jest powiązane z rachunkiem bankowym a 21 grudnia wysłałem im skan dowodu tożsamości oraz wyciąg z rachunku bankowego. Ile trwa proces weryfikacji konta. Czekam już 2 tygodnie a pilnie potrzebuje paypala a nic nie moge na nim zrobić. Niżej zamieszczam komunikat jaki widnieje na moim koncie.

[Obrazek: S1bSzTr.png]


RE: Ograniczenie dostępu do konta - nitram - 06-01-2016 14:01

najlepiej zadzwonić i zapytać, aczkolwiek z doświadczenia wiem że musisz czekać często nawet i ponad miesiąc czasu.


RE: Ograniczenie dostępu do konta - twardy - 06-01-2016 14:12

U mnie sprawa wygladala tak samo jak u Ciebie, wystarczy zadzwonic i poprosic o 'przyspieszenie'. Tego samego dnia ograniczenie mialem zdjete.


RE: Ograniczenie dostępu do konta - Tomcato - 06-01-2016 17:12

Okej dzięki za rady Smile


RE: Ograniczenie dostępu do konta - szczygielek - 06-01-2016 17:16

miałem podobnie,, tyle ze u mnie wystarczył jeden mail z prośbą o przyśpieszenie i pomogło Smile