Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tani hosting i domena pod Prestashop - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Tani hosting i domena pod Prestashop (/Temat-Tani-hosting-i-domena-pod-Prestashop-127700)



Tani hosting i domena pod Prestashop - miras4567 - 22-01-2016 20:22

Jak w tytule.
Gdzie brać hosting i domenę, żeby w miarę było tanio i dobrze chodził sklep Prestashop? Lol
Domena bedzie z końcówką .com


RE: Tani hosting i domena pod Prestashop - nitram - 22-01-2016 20:41

Domena praktycznie w każdym serwisie domenowym w promocji dostaniesz np w domena.pl az.pl home.pl nawet za cenę 0-10 zł na rok, hosting ja miałem w promocji w az.pl cały rok za jakieś 20 zł ale działało to bo musiało jakoś działać bez szaleństw.
Teraz mam w mydevilnet środkowy pakiet za jakieś 150 zł chyba tyle płaciłem bo wszystkich zniżkach na cały rok i jestem bardzo zadowolony. Jakbyś chciał tam zakładać konto i hosting kupić to pisz, jakieś kupony pod zniżki mogę Ci podesłać.


RE: Tani hosting i domena pod Prestashop - miras4567 - 23-01-2016 17:33

Rzeczywiście same domemy taniocha. Huh
Ok to podrzuć kupon na pw, zobacze wtedy który wezme pakiet Lol
Tak po za tym to widze, że mają najlepszą ofertę Huh


RE: Tani hosting i domena pod Prestashop - embrossx - 20-02-2016 21:52

Siema, spróbuj na ucloud9 - działać będzie na 100%, domenę .com dostaniesz gratis i rejestracja i przedłużenie, za hosting zapłacisz 40usd rocznie, a do tego teraz wiem że mają promocję i dają za darmo do domeny .com wydanie i odnowienie ssl, więc dla sklepu idealne rozwiązanie - poza tym wszystko masz przez cloudflare, więc szybko się będzie ładować i nie będzie problemów z dostępnością.


RE: Tani hosting i domena pod Prestashop - Leśniczy - 27-02-2016 09:52

Też polecam Mydevila, jest szybki, wydajny i niedrogi (mimo, że nie najtańszy). Dobrze mi się u nich "siedzi" Masz kod na 20% zniżki: IOR0J0R30H

Co do domen, ja trzymam je w aftermarket.pl, jakoś tak darzę ich zaufaniem, ceny mają stabilne.


RE: Tani hosting i domena pod Prestashop - tomek019 - 27-02-2016 11:34

ja mam domene na AZ za 0zł na rok Smile a hosting w All In One Profits - Programie MLMowym który daje zarobić przy okazji, abonament miesieczny 11,50$


RE: Tani hosting i domena pod Prestashop - Leśniczy - 27-02-2016 14:35

(27-02-2016 11:34)tomek019 napisał(a):  ja mam domene na AZ za 0zł na rok Smile

Tylko po tym roku krzykną za odnowienie prawie dwukrotnie więcej niż normalnie. Domeny "za darmo" to zły biznes dla kogoś kto chce ją utrzymywać dłużej niż ten darmowy rok.


RE: Tani hosting i domena pod Prestashop - lolko89 - 25-03-2016 14:55

tani hosting.


RE: Tani hosting i domena pod Prestashop - miras4567 - 03-04-2016 05:31

O dzięki za odpowiedzi, nie spodziewałem, sie że się jeszcze ktoś wypowie Big Grin
Pod koniec stycznia, kupiłem hosting w mydevil (jak poradził nitram), a domenę jak potrzeba to dokupuje w ovh. Super zestaw i polecam każdemu. Huh
Wszystkie staty wykorzystania konta na bierząco.
Miałem raz zapytanie dot. Crona napisałem o 0:00 i admin mi odpisał w jakieś 12minut, więc bardzo szybko.Huh

Mój znajomy kupił parę mies temu hosting w nazwa.pl (jesli się nie myle). Ma stronę na której jest również czat. Nieraz działa znośnie, ale bardzo często, jak sie napisze tekst i kliknie enter to tekst pojawi się po 10sek do 2min facepalm . Osób na stronie ze 2 do 15 impreza. Wogóle ciężej chodzi w godzinach wieczornych. Jeszcze twierdzi, że to dobry zakup i mu się opłacało (jakoś ok 1,5 tys złotych zapłacił na 3lata) Jerk .
Wniosek: niepolecam nazwy Undecided

W mydevil, nie ma wogóle takich problemów. Strony są zawsze dostępne kiedy sie nie wejdzie i szybko się wczytują. Lol Huh

Więc z tych innych, nie skorzystam już, ale mamy wartościowy wątek i mogą się przydać jak ktoś jeszcze szuka np domena + hosting Idea

P.S. znajomy(pozdroBig Grin) jest na ZC, ale nie podam nicku, żeby się nie wkurzył namnie czy coś Smile