Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Verb22 - 15-03-2016 20:11

(15-03-2016 19:00)mamrocik napisał(a):  Właśnie zakończyłem współprace w projekcie :
Jestem na prawdę mile zaskoczony. Poznałem ciekawą strategię którą, będę teraz mógł testować na koncie demo, a może kiedyś przejdę na real Smile .
DODATKOWO ZAROBIŁEM stóweczkę. Polecam wszystkim współpracę. Jeśli masz czas i wolne 250 euro, śmiało ! Nic nie kosztuje!
Może czas... lecz zdobywasz wiedzę Smile,co tu więcej pisać .
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Polecam

Mamrocik


ps. Duży plus za zaistniałą sytuację która mnie rozbawiła prawie do łez beka
(rozmowa z managerem lub analitykiem)
Po kliknięciu "wypłać środki" , 10 sekund i zadzwonił gość Rolleyes
i zaczęła się rozmowa beka
( wyciągnę tylko te najistotniejsze i lekko złagodzę Xpokerface bo gość rzucał troszkę mięsem)
manager : Dlaczego Pan wycofuje środki ?
ja: mam takie prawo i chcę sprawdzić jak szybko otrzymam pieniądze
manager : Tak się nie robi ! Angry Po co Pan wpłacał kasę ! Nie chce pan zarobić ? Być bogatym ?
ja: Nie chce być bogaty Lol ,chcę moje pieniądze
manager :A co jeśli nie zaakceptuje Pana wypłaty ?! pokerface
i nie otrzyma Pan pieniędzy ? impreza
ja: Nie ma problemu, zgłaszam incydent do CYSEC i Cypr sobie z Wami porozmawia. Mój adwokat zgłosi się do Was 2
manager : Panie ! Dziś rolnik wpłacił xxx euro i pomnożył swój kapitał !
ja: okej fajnie,ale ja czekam na pieniądze może kiedyś wpłacę 1000euro i przetestuje wasze sygnały beka
manager : Pański depozyt to nic !!! TYLE TO JA na KOLACJĘ wydaję ! Angry
ja : hmmm ciekawe
manager : może zagra Pan całością depozytu , postawi Pan 250euro i dużo dużo zyska , następnie wypłaci połowę i gotowe będzie Pan BOGATY !
ja: Nie mam pewności, że się uda.
manager : Dobrze Angry Dobrze Angry .
Proszę NIGDY więcej nie wpłacać pieniędzy !
Proszę się nie wchodzić na naszą stronę !
dziękuje dobranoc Angry


Widzę że managerowie taplają się w coraz większym błocie absrudu


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 16-03-2016 00:01

Dzięki za kolejne pozytywne opinie Idea

Niestety takie sytuacje jak u mamrocika są nieuniknione, bo każdy chce zarobić, a widocznie menadżerowie/analitycy również mają jakieś prowizje od klientów lub po prostu mają narzucone zatrzymanie klienta na dłużej.

Swoją drogą, dlatego też podczas udziału w projekcie żadnych bonusów nasi inwestorzy nie biorą Wink

Kolejne osoby mogą nadal się zgłaszać!


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Wixx - 19-03-2016 22:12

Sory, pomyłka :-)


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 20-03-2016 12:10

(19-03-2016 22:12)Wixx napisał(a):  link do gry, kliknięte 22;10

@[Wixx] Chyba pomyliłeś tematy Lol

Ogólnie to zapraszam kolejne osoby, chętne do udziału w projekcie Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Kerak22 - 20-03-2016 18:24

10. Osoba przystępująca do projektu musi być pełnoletnia! (+18). Aby wypłacić środki od brokera wymagana jest weryfikacja dowodu osobistego oraz skanu rachunku za media w wersji elektronicznej. Upewnij się, że posiadasz wymagane dokumenty przed przystąpieniem do projektu.


Powiedz mi co to jest "skan rachunku za media w wersji elektronicznej." bo wszystkie rachunki za prąd, wodę, gaz przychodzą na dane rodziców i tylko to mnie hamuje żeby dołączyć Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Karimes - 20-03-2016 19:07

Wystarczy skan wyciągu bankowego


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Kerak22 - 20-03-2016 20:03

Na pewno? serio? Jeśli tak to byłoby super.

Czyli potwierdzenie jakiegoś przelewu również?


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Karimes - 20-03-2016 20:14

Mi u każdego brokera wystarczał skan wyciągu bo mam taką samą sytuacje jak ty, że wszystkie rachunki przychodzą na rodziców. Potwierdzenie przelewu nie jest potrzebne


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 20-03-2016 22:32

@[Kerak22] może być skan rachunku bankowego tak jak Karimes napisał. Często też przychodza niektórym osobom na emaile faktury/rachunki w pdfie za internet, abonamenty itp. i to również jest akceptowalne Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Kerak22 - 20-03-2016 22:41

@[MLN] jak długo będziesz trwał jeszcze Twój projekt?