Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Ziomek999 - 22-09-2016 18:22

Nie ma co dalej zwlekać! Trzeba samemu wypróbować, a więc zgłaszam się do projektu!


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 22-09-2016 20:23

(22-09-2016 18:22)Ziomek999 napisał(a):  Nie ma co dalej zwlekać! Trzeba samemu wypróbować, a więc zgłaszam się do projektu!

Wiadomość wysłana Wink Już kolejne osoby kończą projekt i dalej chcą go kontynuować - jak widać, zainteresowania nie brakuje, ale Wy nadal możecie się zgłaszać do projektu Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - dzenus - 27-09-2016 09:48

Prosze o infoSmile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 27-09-2016 12:57

(27-09-2016 09:48)dzenus napisał(a):  Prosze o infoSmile

PW wysłane, zapraszam kolejne osoby Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Luser - 28-09-2016 11:41

Jestem już po projekcie i polecam wszystkim jak najbardziej Smile. "Przestrzegam" tylko, że trzeba mieć cierpliwość i nie grać samemu, a czekać na sygnały od prowadzącego + jest to gra nastawiona na zysk długofalowy. Mnie udało się zakończyć z bilansem +50$ i dużą ilością wyciągniętych wniosków.
Polecam raz jeszcze, tym bardziej, że ryzyko jest zerowe, a może ktoś zostanie przy opcjach i będzie to jego sposób na dodatkowy zarobek. Ja zostałem i póki co radzę sobie dobrze.

Pozdrawiam, Piotrek.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 29-09-2016 15:52

@[Luser] dziękuje za pozytywną opinię. Jak widać nie ma się czego bać, biorąc udział w tym projekcie. Dlatego zapraszam kolejne chętne osoby Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - m1kie - 02-10-2016 13:45

Witam! Zglaszam sie do projektu i czekam na PW Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Furek - 03-10-2016 10:28

Prosze o kontakt. Najlepiej pod mailem [email protected]


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - mortens - 03-10-2016 14:04

Jestem nowy ale interesuje się od dłuższego czasu nad tego typu projektami.

Bardzo prosze o szczegółowe informacje na PW chętnie spróbuje Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 03-10-2016 21:27

(02-10-2016 13:45)m1kie napisał(a):  Witam! Zglaszam sie do projektu i czekam na PW Smile

(03-10-2016 10:28)Furek napisał(a):  Prosze o kontakt. Najlepiej pod mailem [email protected]

(03-10-2016 14:04)mortens napisał(a):  Jestem nowy ale interesuje się od dłuższego czasu nad tego typu projektami.

Bardzo prosze o szczegółowe informacje na PW chętnie spróbuje Smile

PW zostało wysłane Wink

Dostałem ostatnio pw z zapytaniem, czy jest ograniczona ilość miejsc w projekcie - przypominam, że nie i każdy może się zgłaszać w dowolnym czasie. Jednakże pamiętajcie, że liczy się kolejność zgłoszeń, a teraz w okresie studiów zainteresowanie projektem może być jeszcze większe niż dotychczas, więc jeśli ktoś jeszcze się nie zgłosi, niech nie marnuje czasu! Wink