Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! (/Temat-SPRZEDAM-Reklama-na-3-FANPAGE-ach-GIGANTYCZNA-AKTYWNOSC-129448)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - DC1 - 21-02-2016 23:14

1. Nazwa przedmiotu: Witam! Po długiej przerwie i znacznej rozbudowie fanpage'ów (co ukazują screeny) wracam do sprzedaży reklam, które ostatnio cieszyły się dużym zainteresowaniem.
2. Opis przedmiotu: Tematyka wszystkich stron to gimb, cytaty, filmiki, miłość itd. Największa grupa fanów to nastolatki, kobiety w wieku 13-17. Łączna ilość polubień to ponad 54.000+, zasięgi wahają się od 300.000 do 800.000, aktualnie jest to ponad 500.000+. Każdy post osiąga min. 100 polubień w mniej niż 30 minut. Aktywność jest po prostu gigantyczna. Strony są prowadzone bardzo estetycznie, nie są zaspamowane.
3. Zdjęcia:
[Obrazek: wW2J4ys.png]

[Obrazek: Al4UFEI.png]
4. Kontakt: Forumowe PW, GG 56572280.
5. Cena: Dla pierwszych osób: 10-15zł (do ustalenia indywidualnie, zależne z miejsca: udostępnianie na tablicy, w opisie aktywnego posta, przycisk specjalny itd.)
6. Sposób zapłaty za przedmiot:
[Obrazek: RqpTrLG.png]


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - razorek - 22-02-2016 00:36

polecam, wcześniej kupowałem u niego reklame i wszystko miodzio :-)


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - Mikey - 22-02-2016 00:49

Napisałem na GG.


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - DC1 - 22-02-2016 22:23

Zapraszam do rezerwowania postów na szczytowe godziny, bo jest duże zainteresowanie. Wink


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - rozekrr - 29-02-2016 16:07

Napisałem na GG, czekam na odpowiedź bo chciałbym dziś 19-20 zarezerwować reklamę.


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - swobi - 01-03-2016 20:08

Niestety ale pierwszy raz muszę wystawić negatywa. Angry Reklama żadna na fanpage ani jednego like nie przybyło, nawet nie wysłał potwierdzenia czy linków, że reklama została wystawiona tłumacząc się tym, że mogą mu za to usunąć fanpage. Ja się pytam za co za przesłanie linka ? Angry Oby jak najmniej takich użytkowników. Jeszcze nikt mnie tak nie zdenerwował a jestem już na tym forum parę ładnych lat. Odradzam i omijać szerokim łukiem.


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - DC1 - 01-03-2016 20:22

Typowy napinacz. Nie wiem czy ty celowo coś kupujesz, żeby kogoś wnerwić czy masz to po prostu w naturze, ale każdemu odradzam współpracę z tobą.

Podałem cenę, warunki - zgadzasz się, zapłaciłeś.
Po zapłacie i reklamie zmieniasz zdanie i zaczynasz mnie wyzywać.
Proponuje Ci jeden link - nie chcesz. Nie chcesz to nie zawracaj mi głowy i zastanów się, po co do mnie w ogóle piszesz.

Do kupujących na przyszłość: nie płaczcie mi na PW, że reklama nie przyniosła rezultatu. Jeśli jesteście z niej niezadowoleni, to
Wasz fanpage zwyczajnie jest słaby i nikogo nie obchodzi. Nie miejcie do mnie pretensji, jak kolega wyżej, bo wszystkie szczegóły (cena, moje warunki, wielkość stron, tematyka) macie wymienione na górze. Kupowanie setek reklam na pałę to głupota, myślcie co reklamujemy. Na bzdurne wiadomości przestanę po prostu odpisywać.

Kto ma olej w głowie, skutecznie wykorzysta moją reklamę.


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - swobi - 01-03-2016 20:42

W temacie nic nie pisałeś, że nie podasz linków do fanpage po wstawieniu reklamy. Powiedź mi gdzie po zapłacie zmieniłem zdanie co do warunków, na początku rozmowy pytałem o linki do fanpage żeby sprawdzić aktywność. Ty mi napisałeś, że możesz podać tylko jeden i tłumaczyłeś się, że nie możesz podać wszystkich bo niby ci fanpage usuną facepalm Podaj mi choć jedno zdanie z naszej rozmowy gdzie cię wyzywałemAngry Jak dla mnie to chyba oczywiste, że chcę zobaczyć czy reklama została wstawiona na te fanpage. Tak przechodzi większość transakcji związanych z fanpage. Kupuję , płacę, dostaję potwierdzenie. Co mam wierzyć na słowo, że wstawiłeś posta. Chłopie ja nie płacę za twoje słowa typu "Reklama wstawiona" tylko płacę za reklamę. Naprawdę jesteś pierwszą osobą która mnie tak zdenerwowała. Możesz poczytać forum, to nie znajdziesz ani jednej złej opinii o mnie w przeprowadzanych ze mną transakcjach.


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - DC1 - 01-03-2016 20:44

Wyjdź, bo mnie szlak trafi. Informowałem Cię przed zapłatą, że mogę podać jednego linka, wiec nie rycz mi teraz, że nic nie wiedziałeś. Jesteś pierwszą osobą, która robi problemy, a sprzedałem grubo ponad 30 reklam w kilka dni. Przypadek?


RE: [SPRZEDAM] Reklama na 3 FANPAGE'ach | GIGANTYCZNA AKTYWNOŚĆ! - swobi - 01-03-2016 20:46

Chłopie co ty piszesz zgodzę się, że podałeś mi jeden link do wglądu ale nic nie pisałeś, że po wpłacie nie dostanę potwierdzenia wstawienia reklamy jak dla mnie to jest oczywiste Angry