Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
tanie buty - Pytanie/Opinie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: tanie buty - Pytanie/Opinie? (/Temat-tanie-buty-Pytanie-Opinie-129849)

Strony: 1 2


tanie buty - Pytanie/Opinie? - lucass9600 - 29-02-2016 19:42

Siemaneczko Lol
Z góry uprzedam - to nie jest żadna reklama strony ,bo stronę ogarnąłem z reklamy na youtube i szczerze jestem zaskoczony bardzo niskimi cenami Tongue
http://oryginalneobuwie.com/

Ceny są naprawdę mega ,więc poczytałem trochę opinii w internecie wydają się pozytywne ,ale wolę zapytać ludzi tu na forum czy może ktoś/lub kogoś znajomy miał doświadczenie z tym sklepem i czy mógłby ewentualnie polecić/lub wręcz odwrotnie Jerk


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - Czaq - 29-02-2016 21:01

Cześć, ceny są normalne. Nie widzę ogromnych zniżek. Stronka raczej okay Smile


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - armada23 - 29-02-2016 21:05

Taniej w sklepach w galeriach Smile stronka raczej dla bardziej leniwych Big Grin ale jak kto woli Smile


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - lucass9600 - 29-02-2016 21:59

dla mnie przeceny wydają się dość spore Tongue Ale jak macie strony z podobnymi cenami to możecie się podzielić Tongue


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - Mikey - 29-02-2016 22:06

Ja za to odradzam zakupów w tym sklepie... To nie są normalne ceny, więc pewnie okaże się, że na przesyłkę czekał będziesz miesiąc, do tego zapłacisz cło..

http://oryginalneobuwie.com/politykaprywatnosci


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - lucass9600 - 29-02-2016 22:17

właśnie troszkę bardziej zagłębiłem się w tą stronkę i to samo stwierdziłem - nie ma co ryzykować.
Takie przeceny śmierdzą na kilometr ,ale wolałem zapytać o opinię użytkowników Tongue


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - Czaq - 29-02-2016 22:18

Butyjana mają czasem mega okazję no i klasycznie - allegroSmile


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - Artinesse - 29-02-2016 22:25

Sprawdź regulamin sklepu. Piszę, że wysyłka międzynarodowa, lub pocztą holenderską. Na buty czeka się długo. Jest to import butów. Nie mają ich na magazynie i sprzedaż nie jest z Polski. Wszystkie opłaty celne ciążą na kupującym.


RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - zbyszeq - 29-02-2016 22:39

Proszę bardzo - dropshipping zapakowany w ładną szate graficzną i jak widać da się? da Tongue
Cytat:4. Czas potrzebny na przygotowanie to czas na zapakowanie i ewentulane sprawdzenie produktu przed przekazaniem go przewoźnikowi. Czas ten wynosi od 1 do 30 dni roboczych ( zazwyczaj jednak nie przekracza 5 dni roboczych ).

5. Czas dostawy, jest to czas jaki potrzebuje przewoźnik na dostarczenie przedmiotu do Klienta. Czas ten jest zależny od przewoźnika, zatem oryginalneobuwie.com nie ma ma niego wpływu.

6. Czas dostawy deklarowany przez przewoźnika wynosi:

- poczta międzynardoowa - średnio od 15 do 25 dni ( 80% przesyłek ). Makysymalnie do 60 dni roboczych.



RE: tanie buty - Pytanie/Opinie? - lucass9600 - 29-02-2016 23:04

dzięki za odzew Smile Akurat co do tych wysyłek zagranicznych to przyznam się,że kilka lat temu maxy doszły właśnie z Holandii oryginalne - ale fakt trochę czekałem Tongue

Zostaje w takim razie mój faworyt worldbox Big Grin