Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
mainpov złodziej i oszust !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: mainpov złodziej i oszust !!! (/Temat-mainpov-zlodziej-i-oszust-129875)

Strony: 1 2 3 4


mainpov złodziej i oszust !!! - Reszka - 01-03-2016 11:15

Uwaga chciałbym przestrzec przed oszustem @[mainpov]
Sprzedałem mu dwa konta, jednak pomyliłem się i wysłałem mu dane do jednego moich kont na które wysłałem sobie na pw paczkę 50 kont oraz dane do konta paypala z 400 zł prawie Zorientowałem się dopiero teraz jak dostałem informacje ze ktoś ze mnie oszusta robi.
W kontach zmienione hasła, paypal pusty a mainpov nagle po tylu godzinach wyskakuje że ja go oszukałem. Jesteś głupim złodziejem mainpov i sprawę zgłaszam na Policje!

Może mainpov wcześniej nikogo nie oszukał ale jak widać okazja czyni złodzieja więc przestrzegam przed interesami z mainpov bo jak tylko podzielicie się czymś więcej z tym złodziejem to bądźcie pewni że was okradnie.


RE: Ostezegam przed oszustem mainpov i złodziejem - devilll - 01-03-2016 11:20

Robi się coraz ciekawiej, popcorn otwarty Lol

Może czas to w końcu wyjaśnić, kto kogo oszukał.


RE: Ostezegam przed oszustem mainpov i złodziejem - Pysik-89 - 01-03-2016 11:25

Jakieś dowody albo coś? bo jak na razie to wszystko dziwnie wygląda.
Ani jeden ani drugi nie posiada konkretnych dowodów na to że ktoś komuś "kuku" zrobił facepalm


RE: Ostezegam przed oszustem mainpov i złodziejem - belly93 - 01-03-2016 11:25

po co tworzysz kolejny temat? Pisz wszystko w jednym a nie. http://zarabiam.com/Temat-Reszka-uwazajcie-na-oszusta-129856


RE: mainpov złodziej i oszust !!! - majinpov - 01-03-2016 11:29

@reszka po pierwsze idioto istnieje na paypalu zwrot, raz mi okradli konto i dostałem zwrot w ciągu kilku dni, więc jakbym Cie okradł kasy byś nie stracił...

Po drugie nie ośmieszaj się - oboje wiemy że moja metoda nie konwertuje a ja używam jej do boosta w serpach jesteś zjebem i gówniarzem, mam nadzieje że nie sprzedaż już nic na forum

temat o tobie tutaj:
http://zarabiam.com/Temat-Reszka-uwazajcie-na-oszusta-129856

Do modów proszę o zamknięcie tego tematu... litości...

Wyślij jakieś zdjęcie czy coś, screen z okradzionego paypala - każdą transakcję widać co kolwiek a nie ośmieszasz się jeszcze bardziej


RE: mainpov złodziej i oszust !!! - Reszka - 01-03-2016 11:30

Skoro mainpov zmienił hasła do kont i do paypala to jak mam to udowodnić.
Cóż po fakcie ja straciłem trochę pieniędzy ale może przynajmniej ktoś w przyszłości kto będzie chciał z tym panem robić interesy zastanowi sie dwa razy.
Dla mnie koniec tematu.

A


RE: mainpov złodziej i oszust !!! - majinpov - 01-03-2016 11:35

może poprostu Ci zablokowali konto za używanie fake konta? nie pomyślałeś o tym oszuściku Smile


RE: mainpov złodziej i oszust !!! - Pysik-89 - 01-03-2016 11:36

Czegoś nie rozumiem? Jak zmienił Ci hasła do PP? Mam rozumieć, że zajumał Ci konta FB konto PP oraz uzyskał dostęp do emaila itd?
Jeśli to prawda, to dziwi mnie że jeszcze na Policji nie siedzisz. Po za tym aż dziw uwierzyć, że po tylu transakcjach na forum nie miałeś zweryfikowanego PP? Bo w takiej sytuacji chyba nie problem odzyskać dostęp do konta?


RE: mainpov złodziej i oszust !!! - majinpov - 01-03-2016 11:38

to jest marny oszust i do tego mnie zniesławia. Używa marnego oszukanego konta na paypal i nie płaci podatków i okrada userów z pomysłów. Żal cebuli, mam nadzieje że na forum jesteś spalony mi nie zależy na opinii na forum - ale nie okradam i nie oszukuje Smile


RE: mainpov złodziej i oszust !!! - mikuss - 01-03-2016 11:43

(01-03-2016 11:30)Reszka napisał(a):  Skoro mainpov zmienił hasła do kont i do paypala to jak mam to udowodnić.

Normalnie. Bierzesz telefon do ręki, zgłaszasz sprawę podajesz dane wysyłasz skan dowodu i załatwiasz wszystko a potem idziesz na policję i zgłaszasz sprawę.
Jeśli to było fake konto to wtedy jesteś w czarnej dziurze i zgadzam się nic nie zrobisz i nic nie udowodnisz Tongue