Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak uruchamiać widget automatycznie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Jak uruchamiać widget automatycznie? (/Temat-Jak-uruchamiac-widget-automatycznie-130978)

Strony: 1 2


Jak uruchamiać widget automatycznie? - coffee - 26-03-2016 17:12

Witam!
Chciałbym na swojej stronie automatycznie po załadowaniu na samym środku wyświetlić widget, którego nie można zamknąć. W jaki sposób można to zrobić?

Jak wklejam "kod widgetu" to pokazuje się on na samej górze, no i strona nie jest "zablokowana", tzn można zaznaczać tekst itd.

Mam fajnie konwertującą stronę i właśnie coś takiego potrzebuję.

Dodam, że wszystko wrzucam do pliku index.html


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - lolko89 - 26-03-2016 18:23

Podaj adres.


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - coffee - 26-03-2016 20:56

Adres czego? strony?


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - id-user - 26-03-2016 22:36

No raczej logiczne.


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - coffee - 27-03-2016 02:31

Ale po co? Przecież to kwestia skryptu, a nie mojej strony.


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - id-user - 27-03-2016 08:38

No właśnie, ale aby Tobie pomóc to musimy ten skrypt ujrzeć aby wiedzieć jak jest napisane... widzę że panuje tu wysoki poziom myślenia.


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - Damkofr - 27-03-2016 09:29

Hahaha napewno poda publicznie stronę która jest dla niego niezłą noszą.


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - coffee - 27-03-2016 12:28

(27-03-2016 08:38)id-user napisał(a):  No właśnie, ale aby Tobie pomóc to musimy ten skrypt ujrzeć aby wiedzieć jak jest napisane... widzę że panuje tu wysoki poziom myślenia.

Przecież ja nigdzie nie pisałem, że używam własnego skryptu. Używam tego, który jest w panelu eforsa. Czytaj ze zrozumieniem.


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - id-user - 27-03-2016 23:43

LP z eforsy... wolę stworzyć coś sam od podstawy, dzięki czemu nie mam żadnych ograniczeń.
Mogę dodać wszystko na stronę.


RE: Jak uruchamiać widget automatycznie? - coffee - 28-03-2016 20:19

(27-03-2016 23:43)id-user napisał(a):  LP z eforsy... wolę stworzyć coś sam od podstawy, dzięki czemu nie mam żadnych ograniczeń.
Mogę dodać wszystko na stronę.

Ty w ogóle czytasz to co ja pisze? Nigdzie nie pisałem, że używam landing page z eforsy. Używam SKRYPTU do tworzenia WIDGETU AKTYWACJI. 1 linijka kodu, która powoduje wyświetlenie się okienka z numerem telefonu. 2 linijki kodu, jeśli okienko miałoby wyskakiwać po wciśnięciu przycisku.

Problem w tym, że ja chcę, by wyskakiwało bez wciskania przycisku.