Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja FB. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Aplikacja FB. (/Temat-Aplikacja-FB-131189)



Aplikacja FB. - ShuQi - 31-03-2016 11:31

Witam.


Proszę o wytłumaczenie mi zasad zbierania tokenów do aplikacji(public ac), jej działania oraz ogólnych informacji.


RE: Aplikacja FB. - AnnaKa - 31-03-2016 13:02

Witaj,

Wszystkie te informacje znajdziesz tutaj na forum, napisz jakie masz doświadczenie z aplikacjami.
Jeśli to jednak jest Twój pierwszy kontakt z nimi będzie Ci bardzo ciężko i szczerze mówiąc nie wiem czy dasz radę wszystkiemu podołać. To wiąże się aktualnie z dużym ryzykiem utraty aplikacji nawet przy minimalnym stopniu użytkowania.


RE: Aplikacja FB. - ShuQi - 31-03-2016 13:32

Nie mam żadnego doświadczenia z aplikacjami, jak z zarabianiem na subsms.


Zarabiam online(wymiany gotówki) od pewnego czasu już, lecz chce zwiększyć swoje przychody własnie na subsms.

@[AnnaKa]


RE: Aplikacja FB. - Mauorycy - 31-03-2016 21:39

(31-03-2016 13:32)ShuQi napisał(a):  Nie mam żadnego doświadczenia z aplikacjami, jak z zarabianiem na subsms.


Zarabiam online(wymiany gotówki) od pewnego czasu już, lecz chce zwiększyć swoje przychody własnie na subsms.

@[AnnaKa]

Skoro nie masz żadnego doświadczenia ani w tym, ani w tym to serio...z motyką na słońce Smile


RE: Aplikacja FB. - morenox - 01-04-2016 10:47

Teraz apki to nie to samo co kiedyś ; D Jak nie masz doświadczenia to nie polecam bo tylko hajs wtopisz Big Grin


RE: Aplikacja FB. - AnnaKa - 01-04-2016 21:09

Widzę, że poprzednicy mnie uprzedzili. Nie jest to żart na Prima Aprilis, to fakt iż teraz z aplikacjami jest dużo trudniej. Niestety nie jest tak jak kiedyś że zakupisz aplikacje i będziesz szło nią spamować co godzinę. Teraz to złożony proces prac. Jeśli nie masz doświadczenia byłoby Ci bardzo ciężko, jednakże możesz spróbować innych metod zarabiania na HotCash! Smile


RE: Aplikacja FB. - prololex - 01-04-2016 21:19

Potwierdzam słowa poprzedników. Teraz to już mało opłacalne i trzeba na to czasu oraz znać się na apkach.