Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 28-12-2017 05:58

To już się stało! Supermen jest już Twój! Coś słyszałeś na temat wojny banków z handlarzami krypto?

Więc jazda! Nowy cel dawaj Jerk Od supermena [Obrazek: supermen.png] do biznesmena [Obrazek: biznes.png]


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 28-12-2017 12:47

JEDNO Z NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ W TYM DZIENNIKU

GRUDZIEŃ - 10 000zł

Nie sądziłem. Serio. Nawet nie miałem takiej myśli w głowie Tongue
Nie mam pojęcia co powiedzieć. Chyba jedyne co mogę napisać, to, że dałem z siebie cholernie dużo. Wiedzą o tym znajomi, dziewczyna, kazdy, kto mnie trochę bardziej zna.
Mogę powiedzieć, że osiągnąłem sukces.


Chyba najważniejsze - obudził się we mnie umysł do robienia biznesów Wink To co tu widzicie to suby i kryptowaluty - nie są to moje jedyne pomysły na następne lata.



WNIOSEK

Wszystko sprowadza się do pozyskiwania ruchu. Pozycjonowanie, media buying, spam, cokolwiek. Nie jest ważne co, a jak Wink U mnie jak sami widzicie najlepiej sprawdza się pozycjonowanie.
Teraz taki fun fact Big Grin Patrzcie co pisałem na początku prowadzenia dziennika...
Cytat:Jeśli jest tu ktoś kto zna się na poważnym pozycjonowaniu i jest w stanie mi pomóc w zamian za %, zapraszam do współpracy
&
Cytat:Nie ogarniam w ogóle pozycjonowania. Jak linkować? o co z tym w ogóle chodzi? Nic konkretnego nie mogę znaleźć. Opłaca się kupić linki, czy robić to samemu? Nisza ze średnią konkurencją, real content. Jeśli ktoś mnie wprowadzi, jestem w stanie oddać coś $

Szczerze? Nawet nie pamiętam pomysłów z tamtego czasu. Nie powiem też że byłem głupi bo każdy kiedyś zaczynał... ale wszystko dzięki założeniu dziennika. POWAŻNIE! Wychodzę z założenia, że trzeba otaczać się ludźmi, którzy wiedzą o co chodzi. Dlatego też ja raczej nie odmawiam pomocy, bo sam zadawałem nie raz głupsze pytania.


Kończę rok z.. nie powiem - super wspomnieniami. Był to w końcu rok przełomowy. Kluczowy wkład miała również afera na rynku SMS - zachowałem chłodną głowę i udało się nawet podszkolić i zarobić w innej branży Wink

Kto by liczył na takie pieniądze pisząc takie rzeczy na początku? Na pewno ja nie Big Grin!

Miłego dnia!





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - radek0389 - 28-12-2017 13:16

Gratulacje Big Grin. Ale biorąc pod uwagę twoje ostatnie dniówki, szybko powinieneś zaliczyć miesiąc z kwotą ~20 000zł Smile.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 28-12-2017 22:17

[Obrazek: 1.jpg]

MUSIC dał czadu Big Grin

Kupione za: 958,05zł
Sprzedane za: 1273,21zł
Zysk: 315,16zł
Jak na taki krótki czas... spoko Tongue

+
[Obrazek: 1.jpg]
+
[Obrazek: 1.jpg]
+
[Obrazek: 2.jpg]


= ~839,96zł



@[radek0389] mam taką nadzieję Smile! Dzięki.






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - radek0389 - 28-12-2017 22:40

@[mahuzz] na krypto korzystasz z jakiś sygnałów Smile? Sam zaczynam przygodę z tym i startuje na bittrexTongue.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 29-12-2017 10:50

(28-12-2017 22:40)radek0389 napisał(a):  @[mahuzz] na krypto korzystasz z jakiś sygnałów Smile? Sam zaczynam przygodę z tym i startuje na bittrexTongue.
@[radek0389]
Teoretycznie tak, ale nie tak, że widzę, że ktoś coś dodał i wrzucam. Wyślę Ci info na PW.


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Xanter98 - 29-12-2017 11:46

(29-12-2017 10:50)mahuzz napisał(a):  
(28-12-2017 22:40)radek0389 napisał(a):  @[mahuzz] na krypto korzystasz z jakiś sygnałów Smile? Sam zaczynam przygodę z tym i startuje na bittrexTongue.
@[radek0389]
Teoretycznie tak, ale nie tak, że widzę, że ktoś coś dodał i wrzucam. Wyślę Ci info na PW.

Jak możesz to też poproszę info na PW Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - kuman_project - 29-12-2017 12:00

Mógłbym również poprosić o odpowiedz na PW odnośnie sygnałów; ) tylko proszę nie zapomnij kolejny raz mi odpisać; ) czekam

Jeszcze raz mistrzu proszę nie zapomnij mi odpisać na PW jak kolegą wyżej na PW odnośnie sygnałów. Baardzo proszę!!!! Smile))))


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 29-12-2017 16:18

Gratulacje mordko Big Grin Cały czas do przodu Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - marek_____ - 29-12-2017 20:26

Z jakiej korzystasz giełdy?