Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - jarunioo7 - 02-06-2019 18:36

Co do tej ostatniej dygresji.. Ludzie po prostu widzą najczęściej efekt końcowy, a nie widzą włożonej w to pracy. Ludzi też denerwuje, że oni muszą od poniedziałku do piątku często też z podziałem na kilka zmian dymać do pracy kiedy Ty wstajesz kiedy chcesz, pracujesz kiedy chcesz i uwaga, co najgorsze: radzisz sobie finansowo od nich 100x lepiej Rolleyes Pomijając już to, że możesz to robić z każdego miejsca na świecie gdzie jest w miarę dobry internet. To normalne, nie mówie żebyś zmienił znajomych bo dosyć często nie warto. Z czasem po prostu albo Ty nie będziesz zwracał na to uwagi, albo będziesz się z tego śmiał, albo oni zaakceptują to, że sami sobie wybrali gorszy scenariusz na swoje życie. Myślę, że większość osób, które pracują na własny rachunek tak mieli "a bo Ty masz firme to Tobie łatwo" gdzie dla nich słowo "firma"="łatwy hajsik" Smile Dokończ najpilniejsze sprawy i wyjedź nawet na kilka dni chociażby w Bieszczady (polecam) żeby się wychillować i zresetować - po powrocie praca będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Powodzenia! Tongue


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - dzemba - 02-06-2019 19:27

"Ty tylko przed tym komputerem siedzisz, a tyle zarabiasz... normalni ludzie nie mają tak łatwo"

Zawodowy programista rozumie Cię w tym aspekcie doskonale Smile


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 04-06-2019 14:32

UPDATE GOOGLE, LOL Lol impreza
[Obrazek: 1.jpg]
[Obrazek: 2.jpg]
[Obrazek: 3.jpg]
Kolejno X, Y, Z Big Grin
X to już coraz bardziej ścisła 10'tka!






(02-06-2019 18:36)jarunioo7 napisał(a):  Co do tej ostatniej dygresji.. Ludzie po prostu widzą najczęściej efekt końcowy, a nie widzą włożonej w to pracy. Ludzi też denerwuje, że oni muszą od poniedziałku do piątku często też z podziałem na kilka zmian dymać do pracy kiedy Ty wstajesz kiedy chcesz, pracujesz kiedy chcesz i uwaga, co najgorsze: radzisz sobie finansowo od nich 100x lepiej Rolleyes Pomijając już to, że możesz to robić z każdego miejsca na świecie gdzie jest w miarę dobry internet. To normalne, nie mówie żebyś zmienił znajomych bo dosyć często nie warto. Z czasem po prostu albo Ty nie będziesz zwracał na to uwagi, albo będziesz się z tego śmiał, albo oni zaakceptują to, że sami sobie wybrali gorszy scenariusz na swoje życie. Myślę, że większość osób, które pracują na własny rachunek tak mieli "a bo Ty masz firme to Tobie łatwo" gdzie dla nich słowo "firma"="łatwy hajsik" Smile Dokończ najpilniejsze sprawy i wyjedź nawet na kilka dni chociażby w Bieszczady (polecam) żeby się wychillować i zresetować - po powrocie praca będzie o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza. Powodzenia! Tongue
Caaaały post w punkt Jarek, mądrego to aż miło posłuchać - nic dodać nic ująć!


(02-06-2019 19:27)dzemba napisał(a):  "Ty tylko przed tym komputerem siedzisz, a tyle zarabiasz... normalni ludzie nie mają tak łatwo"

Zawodowy programista rozumie Cię w tym aspekcie doskonale Smile
Nie jesteśmy normalni - ale to chyba dobrze! Tongue









RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - azontoo - 04-06-2019 18:25

U mnie na stronach to samo. Wszystko na zielono i to sporo Wink powodzenia Mordeczko i wypocznij - należy się!


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - Rak - 05-06-2019 11:35

(01-06-2019 18:35)mahuzz napisał(a):  Z różnych stron że tak powiem słyszę takie rzeczy, szczególnie ostatnio i mam ochotę się wszystkim zaśmiać w twarz - PIERDZIELONE 5-6 lat rozwijam się, buduję swoje małe 'imperium', zarabiam serio fajne pieniądze, a przy tym pracuje przy komputerze właściwie dłużej niż inni na etacie, odbieram maile podczas czasu de facto wolnego, ogarniam wszystko jak się coś stanie, a ktoś ma czelność mi mówić że mam fajnie i łatwo? Ostatnio kilka razy coś takiego było i jest to dla mnie mega śmieszne, ale również frustrujące.
Frustrujące, bo poświęcam na to tak jak mówię ogrom czasu, nerwów, a ktoś mi mówi że jak to nie mam czasu, przecież 'ja se na komputerku klikam' impreza
Śmieszne bo patrząc na liczby.... no Big Grin

Nie przyznawaj się nigdy do zarabiania przez Internet Big Grin NIGDY Big Grin Ludzie potem drążą, wiercą dziurę w brzuchu jak dzikusy bo myślą, że będą zarabiać krocie na samym "klikaniu" Lol
Co do tego końca dziennika to mam nadzieję, że jednak będzie to tylko przerwa po której wrócisz z naładowanymi bateriami Big Grin pjona


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - szybkikwit - 05-06-2019 20:33

Mahuzz to co ludzie mówią to jest tylko i wyłącznie ich opinia, ich wyobrażenie na temat Twojej osoby czy pracy czy czegokolwiek z Tobą związanego Smile Pamiętaj "Tylko Ich" . Szkoda sobie tym głowy zawracać, ludzie gadali, gadają i gadać będą Big Grin Trzeba żyć swoim życiem i nie zwracać uwagi na głupoty Huh

Podziwiam za systematyczność i to co już osiągnąłeś Tongue Śledzę dziennik ale nadal sam dupy ruszyć nie mogę choć kiedyś się troszkę zarabiało i wiem że się da, ehhh zawsze spoko powspominać. Pozdro


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 07-06-2019 10:40

(04-06-2019 18:25)azontoo napisał(a):  U mnie na stronach to samo. Wszystko na zielono i to sporo Wink powodzenia Mordeczko i wypocznij - należy się!

Dziękiii ziom!

(05-06-2019 11:35)Rak napisał(a):  
(01-06-2019 18:35)mahuzz napisał(a):  Z różnych stron że tak powiem słyszę takie rzeczy, szczególnie ostatnio i mam ochotę się wszystkim zaśmiać w twarz - PIERDZIELONE 5-6 lat rozwijam się, buduję swoje małe 'imperium', zarabiam serio fajne pieniądze, a przy tym pracuje przy komputerze właściwie dłużej niż inni na etacie, odbieram maile podczas czasu de facto wolnego, ogarniam wszystko jak się coś stanie, a ktoś ma czelność mi mówić że mam fajnie i łatwo? Ostatnio kilka razy coś takiego było i jest to dla mnie mega śmieszne, ale również frustrujące.
Frustrujące, bo poświęcam na to tak jak mówię ogrom czasu, nerwów, a ktoś mi mówi że jak to nie mam czasu, przecież 'ja se na komputerku klikam' impreza
Śmieszne bo patrząc na liczby.... no Big Grin

Nie przyznawaj się nigdy do zarabiania przez Internet Big Grin NIGDY Big Grin Ludzie potem drążą, wiercą dziurę w brzuchu jak dzikusy bo myślą, że będą zarabiać krocie na samym "klikaniu" Lol
Co do tego końca dziennika to mam nadzieję, że jednak będzie to tylko przerwa po której wrócisz z naładowanymi bateriami Big Grin pjona

Wiem, jednak ludzie bardzo często pytają i baaardzo ciężko to ukryć Tongue


(05-06-2019 20:33)szybkikwit napisał(a):  Mahuzz to co ludzie mówią to jest tylko i wyłącznie ich opinia, ich wyobrażenie na temat Twojej osoby czy pracy czy czegokolwiek z Tobą związanego Smile Pamiętaj "Tylko Ich" . Szkoda sobie tym głowy zawracać, ludzie gadali, gadają i gadać będą Big Grin Trzeba żyć swoim życiem i nie zwracać uwagi na głupoty Huh

Podziwiam za systematyczność i to co już osiągnąłeś Tongue Śledzę dziennik ale nadal sam dupy ruszyć nie mogę choć kiedyś się troszkę zarabiało i wiem że się da, ehhh zawsze spoko powspominać. Pozdro

No właśnie widziałem że obserwujesz - dzięki, bardzo miło że napisałeś Big Grin
A na ludzi i ich widzimisię patrze z przymrużeniem oka, ale jak słyszysz coś takiego z każdej strony po całym dniu odpisywania klientom to tracisz ochotę na wszystko Tongue




Do tej pory miesiąc wygląda delikatnie lepiej niż tamten - a maj przypominam był rekordowy Big Grin
Update Google do tej pory u mnie mocno na +, wszystkie strony. Obym nie zapeszył! Wink
Jakieś liczby wkrótce Cool






RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - azzaz - 09-06-2019 01:13

(01-06-2019 18:35)mahuzz napisał(a):  Ostatnio kilka razy coś takiego było i jest to dla mnie mega śmieszne, ale również frustrujące.
Frustrujące, bo poświęcam na to tak jak mówię ogrom czasu, nerwów, a ktoś mi mówi że jak to nie mam czasu, przecież 'ja se na komputerku klikam'


(01-06-2019 18:35)mahuzz napisał(a):  Wybaczcie, taka mała dygresja, ale musiałem to z siebie wyrzucić. Szanuję każdą pracę, nawet na etacie za najniższą krajową - praca to praca, ale z odwzajemnieniem ostatnio się nie spotykam - no cóż...
Wspaniałego wieczoru Wam życzę! Smile

Prawda jest taka, że większość z nich najzwyczajniej w świecie zazdrości co by złego o pracy z neta nie mówili Smile Nie ma co się przejmować ja to jak ktoś mówi tego typu rzeczy(a dopiero dosłownie miesiąc temu przestałem zarabiać na kasie z racji, że zarobki podskoczyły w necie to mam porównanie) to jednym uchem słucham, drugim nie i po rozmowie tak do końca nie jestem w stanie powtórzyć co mówiła taka osoba nawet bo myślałem o czymś innym Jerk


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - usterka4 - 12-06-2019 15:26

mentorujesz moze?


RE: * ROZDZIAŁ 4 * mahuzz - mahuzz - 14-06-2019 15:06

(09-06-2019 01:13)azzaz napisał(a):  
(01-06-2019 18:35)mahuzz napisał(a):  Ostatnio kilka razy coś takiego było i jest to dla mnie mega śmieszne, ale również frustrujące.
Frustrujące, bo poświęcam na to tak jak mówię ogrom czasu, nerwów, a ktoś mi mówi że jak to nie mam czasu, przecież 'ja se na komputerku klikam'


(01-06-2019 18:35)mahuzz napisał(a):  Wybaczcie, taka mała dygresja, ale musiałem to z siebie wyrzucić. Szanuję każdą pracę, nawet na etacie za najniższą krajową - praca to praca, ale z odwzajemnieniem ostatnio się nie spotykam - no cóż...
Wspaniałego wieczoru Wam życzę! Smile

Prawda jest taka, że większość z nich najzwyczajniej w świecie zazdrości co by złego o pracy z neta nie mówili Smile Nie ma co się przejmować ja to jak ktoś mówi tego typu rzeczy(a dopiero dosłownie miesiąc temu przestałem zarabiać na kasie z racji, że zarobki podskoczyły w necie to mam porównanie) to jednym uchem słucham, drugim nie i po rozmowie tak do końca nie jestem w stanie powtórzyć co mówiła taka osoba nawet bo myślałem o czymś innym Jerk

Gadają i gadać będą Tongue

(12-06-2019 15:26)usterka4 napisał(a):  mentorujesz moze?

Nie Smile



Cóż, 14 czerwca, gorąc jak nie wiem - ale uśmiech jest! Big Grin
Zacznijmy od tego, że do tej pory miesiąc wygląda lepiej niż tamten - nieznacznie co prawda.. ale i tak Wink
Chciałbym jeszcze w czerwcu zakończyć pisanie i tym samym odpocząć. Wszystko mnie w tym roku przytłoczyło, pogodzenie wszystkiego było i jest baardzo trudne. Zarobki wynagradzają, jednak ogarniać wszystko co teraz działa a dodatkowo się rozwijać to spore wyzwanie.
Projekt X wbija coraz bliżej topki w kilku krajach Smile Jest to również najmocniej pozycjonowany przeze mnie projekt.


W rozdziale 3 zarobiłem ~80500zł
Jak myślicie, ile zarobiłem w rozdziale 4? Big Grin


Jestem chyba najbliżej od dłuuuższego czasu do najlepszej formy w moim życiu. Miała ona miejsce na zakończenie rozdziału 2, na przełomie czerwca/lipca 2017. W tamtym roku jakoś o tej porze na drodze stanęły problemy z plecami - w tym roku się nie dam Cool
Miłego dnia!