Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 22-11-2016 20:19

Dobra, mam chwilkę więc napiszę.

Zostawiam projekty w spokoju, zarabiają jakieś grosze na ten moment, ale to tylko po to, żeby wziąć rozbieg na święta Big Grin
Mam nadzieję, że do końca listopada wszystko będzie gotowe, a do świąt się rozwinie.

Dodatkowo rozwijam konta na FB.. ale nie powiem po co Wink Powiem tylko, że nie suby Big Grin






#summervibes Lol


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 27-11-2016 10:51

Nawet lubię te weekendy Wink

26.11
[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]


Dzisiaj natomiast na godzinę 10:36:

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 1.jpg]

Prawdę mówiąc może być niezły wynik Big Grin
Zobaczymy, zobaczymy... Wink








RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Noozer - 27-11-2016 11:42

Czyli co dzisiaj 300 zł Big Grin ?
Ładnie ci idzie !


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Grubykesz - 27-11-2016 11:47

Mahuzz jak zwykle ciśnie równo! Ładnie, ładnie Big Grin


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Samurai - 27-11-2016 19:16

Masz już ten zegarek co pokazywałeś na snapie? Big Grin Lol


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 02-12-2016 18:43

@[Samurai]
Wszystko co było na snapie jest moje impreza

[Obrazek: 1.jpg]

Dzisiaj może być ciekawie Big Grin konwersja ładna. Troszkę jednak wyświetlenia kuleją, ale z czasem się wybije mam nadzieję Smile

Postaram się wrzucić podsumowanie listopada. A tymczasem - lecimy robić nogi! Miłego wieczoru wszystkim Wink






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - rejwus15 - 02-12-2016 21:39

Super Ci idzie Smile
Widzę w sumie część siebie, ten sam rocznik, również zaczynałem w 2013 Huh

I gdyby wtedy pomyśleć, że za trzy lata będzie się w takim miejscu, miło czasem powspominać Smile

A teraz pomyślmy gdzie będziemy za kolejnych kilka lat... Strach pomyśleć, naprawdę.

Mam nadzieję, że tak jak ja idziesz w tym kierunku i zamierzasz się z tego utrzymywać, a nie pracować Smile

Ciśnij temat, bo zajebiście Ci idzie

Powodzonka!!


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 03-12-2016 10:22

@[rejwus15]

Dzięki! Dokładnie, zakładając dziennik byłem całkowicie inną osobą Wink
Tak - idę w kierunku o którym mówisz Wink Znajomi już mówią że będą szli na ferie czy wakacje na jakieś ulotki, do warsztatu czy na owoce, a ja... a ja biorę tyle co oni albo więcej co miesiąc siedząc w domku Big Grin


02.12.2016

[Obrazek: 1.jpg]

Konwersja 19%, jest całkiem ok Smile

WYPROMUJ SWOJĄ NISZĘ

Dzisiaj wrócę do schematu z wakacji, czyli cele na dziś! Wink

Cele na dziś:
- wypić kawkę
- zrobić na siłowni plecy z bicepsem
- przerolować biodra, plecy i wszystko co jest mocno spięte
- kontrolować co dzieje się na stronach
- odpocząć


Podsumujmy listopad! Wink


TREEPAY:
[Obrazek: 1.jpg]
MYLEAD:
[Obrazek: 2.jpg]
LEADNOW:
[Obrazek: 3.jpg]

Na MyLead jest już ponad 1000 ale jest już 3.12. Natomiast LeadNow troszkę z końcówką października i początkiem grudnia Wink

Łączny zarobek:
247,75 + 900 + 4056 = 5203.75zł

Daje to około 173zł stabilnej dniówki. Tylko własne strony www Wink

Dla ciekawych, w środku dziennika, jakoś koło lipca cieszyłem się z pierwszych leadów ze stron - były to pierwsze zarabiające strony. Jedna zarabia do teraz Smile

Dodatkowo kiedyś reklamowałem swój poradnik jako zarabianie bez inwestycji. To prawda - w pierwszym 'rozdziale' dziennika nie wydałem bodajże ani grosza. W tym już coś inwestuję, ale nie duże kwoty Smile

"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy". Stuart Henderson

Wczoraj popełniłem głupi błąd tracąc stażowe konto na FB.. ale żyje się dalej.
To właśnie o to w tym wszystkim chodzi! Pamiętam jak pierwszy dzień promowałem suby na spamie FB. Wszystko ok, nawet coś tam wpadło, ale na drugi dzień ban. Nawet sobie nie wyobrażacie jaki byłem zdenerwowany bo straciłem grupy, konto, itd... Ale się nie poddałem Wink

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM KTÓRZY W TYM DZIENNIKU SIĘ UDZIELAJĄ! TO WY JESTEŚCIE MOJĄ MOTYWACJĄ!
LECIMY Z TYM DALEJ!







RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Bidbar96 - 03-12-2016 21:16

Pamietam jak latem pierwszy raz przegladalem twoj dziennik. Progres ogromny Smile
Zycze powodzenia Smile


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - brak - 03-12-2016 21:23

Stary , gratuluję takich sukcesów - tylko pozazdrościć .Powodzenia.