Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 11-08-2017 22:18

Konkretny dziennik i zarobki ake nic nie napisales o seo. Na czym sie wzorujesz itpWink swinia Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - rufus91 - 12-08-2017 00:37

Imponujący dziennik. Konkretny przykład na to do czego można dojść systematyczną pracą. Wszystkiego dobrego w przyszłości!


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 12-08-2017 09:52

Siemanko!

@[fusek] nawet nie wiesz ile osób pisze na pw czy na gg ;-) Staram się odpowiadać każdemu i na wszystko. Publicznie nie podaję za dużo informacji, bo nie chce, żeby ktoś coś wyczaił Wink A na czym się wzoruje? Już to chyba kiedyś pisałem i tu, i osobom prywatnie, że nie wzoruje się na niczym konkretnym. Moje doświadczenie z SEO polega na praktyce Wink Zaczęło się od wypozycjonowania strony do topki samym onsite SEO, czyli optymalizacji. Kiedyś, to było właśnie jakoś na początku tego dziennika, chciałem się na siłę nauczyć pozycjonowania i za nic to nie wychodziło Wink Okazało się, że najlepsza wiedza przychodzi z czasem - dużo czytam, szukam po internecie, nawet przykładowo możesz zamówić sobie jakiś pakiet linków w internecie i zobaczyć jak to wygląda od strony profesjonalnej. Wtedy to już wszystko - do tego dochodzi zaplecze, z którym już oczywiście ciężej. Moim zdaniem, a raczej słowem - cierpliwość.

@[rufus91] Dzięki!

SNAPCHAT: mahuu29


A przechodząc do części właściwej...
Bitcoin: już prawie 100zł na czysto do przodu Wink
Suby: od wieczora nic się nie zmieniło Jerk2
CPA: nie ruszane, brak czasu
Suple: nie ruszane, brak czasu


Podrzucam Wam dzisiaj fajną wtyczkę do chrome, która pozwala sprawdzić ilość wyszukiwań miesięcznie, konkurencje, etc. ;-) Nie wiem, na ile jest to wiarygodne, ale wydaje się przyzwoite.
[Obrazek: 1.jpg]

KLIKNIJ ABY POBRAĆ


No i życzę pogodzie, aby się poprawiła, bo szkoda dnia Cool
Miłego dnia!





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 12-08-2017 09:59

Ale Ty wzz3lkie rzeczy wykonujesz softami jeżeli chodzi o seo?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Wojtek574 - 12-08-2017 11:33

A jak tam Ogdas? Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Ando - 12-08-2017 17:04

Wtyczka o której piszesz chyba nie jest najlepsza. Do wyszukiwań miesięcznych spoko ale konkurencji raczej nie pokazuje dobrze.

[Obrazek: Screenshot_2.png]


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - polak2k15 - 12-08-2017 18:26

(12-08-2017 17:04)Ando napisał(a):  Wtyczka o której piszesz chyba nie jest najlepsza. Do wyszukiwań miesięcznych spoko ale konkurencji raczej nie pokazuje dobrze.

[Obrazek: Screenshot_2.png]

Bo żeby sprawdzić konkurencję trzeba korzystać z programów do sprawdzania konkurencji. Nawet taka petarda jak Ahrefs źle pokazuje konkurencję np. że na aby wbić stronę do Top10, na dość ciężką frazę, wystarczy 5 backlinków. Aby mieć pełen obraz, musisz korzystać z przynajmniej 3-4 programów.

Sam zainstalowałem tą wtyczkę jakieś 2 miesiące temu, ale już nawet nie patrzę na to co pokazuje. Niby fajne, ale nie praktyczne


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 12-08-2017 18:29

Wtyczka jest dobra jedynie do przypadkowego znalezienia niszy. Wpisujesz w google coś co cię interesuje, to potem widzisz, że ma branie i można zarobić na tym Tongue


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Dan14NR - 12-08-2017 18:49

Każdy sposób jest dobry Tongue


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 13-08-2017 14:32

Dzięki za zainteresowanie! Wink
@[Zarobiony_Koles] Nie nie, staram się robić wszystko ręcznie, płacę głównie za indexery. No, chyba że blast, ale raczej się w to nie bawię.
@[Wojtek574] Oznaczyłem to jako CPA, narazie bez zmian Tongue
@[Ando], @[polak2k15], @[Rak], @[Dan14NR] tak jak mówicie, nie jest to za fajne narzędzie do sprawdzania konkurencji, jednak moim zdaniem warto się wzorować na tych wynikach przy sytuacjach: a zobaczę to, o ma branie, spróbuję. Jakoś bardzo te wyniki nie są przekłamane, a na dole po wyszukaniu, pokazuje podobne albo powiązane frazy i tam bodajże też wyszukiwania. Wink


Wczoraj 16 aktywacji
, cieszy, bo zaowocuje to myślę w następnym tygodniu Smile
Dniówki poniżej 100 już się raczej nie pojawiają, a w niedalekiej przyszłości poniżej 200 też nie powinno być Wink Ostatni tydzień wolnego, wyciskam ile mogę, korzystam z czasu, optymalizuję ostatnią stronę na te wakacje. BTC dzisiaj rano - prawie 15 000zł, teraz spadł bardzo, ale i tak spoko, do przodu Wink




Na dzisiaj to tyle, miłego dnia Wink