Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] (/Temat-Popularnosc-na-SNAPCHAT-Pytanie-132039)



Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - matii1111 - 18-04-2016 21:51

Ostatnio juz pytałem jak wybić szybko konto na snapchat :> ale nie otrzymalem sensownej odpowiedzi , czytając inne posty zwiazane z snapchatem użytkownicy pisali ze w ciagu dnia dodawało ich po nawet 500 osób (liczba ta stwierdzona po tym ze ogladalnosc my story o tyle sie zwiekszyla) i zastanawia mnie jak , w poście gość pisał ze dobry post na grupe i 500 osoób w ciagu dnia go dodało , mnie to zastanawia jak , do niego juz nie moge napisac bo zbanowany ;/ pomoze ktos ?


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - Bordo - 18-04-2016 22:14

Zależy ci na polskim trafficu?


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - patttson - 18-04-2016 22:25

Mi nie zalezy to mozesz napisac


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - matii1111 - 19-04-2016 18:24

tak na polskim :>


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - Czaq - 19-04-2016 18:42

Podpinam się pod pytanie.


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - dazy19 - 19-04-2016 18:52

Dobre naturalne zdjecie z kategorii "soft erotic " + hej , mam na imie Ania lat 17-21 , jestem napalona dziewica szukam chetnych na sexting moj snap : tu login .

Tyle powinno Ci dac przy dobrym zdjeciu taki wynik jednak ze snapa ciezko uzyskac wartosciowy traffic


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - matii1111 - 19-04-2016 19:06

taaa i przy dodaniu sie wyswietli Big Grin Mati Big Grin


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - dazy19 - 19-04-2016 19:16

Meski profil jest o wiele trudniej rozprowadzic, z regoly na forach do tego typu zadan i grupach sa glownie napaleni mezczyzni dlatego warto juz na poczatku zadbac o wizerunek profilu i zoptymalizowac go pod promocje. Chyba jedynie bys musial zaswiecic bogactwem by Cie blachary sciagly xd


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - Bordo - 19-04-2016 19:25

dokładnie jak mówi dazy19.
do wygodniejszego prowadzenia profilu na snapie z poziomu komputera mogę polecić program CASPER Big Grin

szybki edit. własnie sprawdziłem i można zmienić nazwę użytkownika. nie musisz być całe życie Matim Tongue
drugi szybki edit. link do programu casper.io


RE: Popularnosc na SNAPCHAT [Pytanie] - matii1111 - 19-04-2016 21:09

dzieki ziomeczki ^^