Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kurs funta - jak nie stracić i zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Kurs funta - jak nie stracić i zarobić (/Temat-Kurs-funta-jak-nie-stracic-i-zarobic-134618)



Kurs funta - jak nie stracić i zarobić - Mation - 16-06-2016 01:42

Z góry przepraszam jeśli to nie jest odpowiedni dział.
Mam trochę kasy w funtach(obecnie pracuję w UK) i jak pewnie wszyscy wiedzą Wielka Brytania "zamierza" wyjść z unii. Z tego co mi sie wydaje to jeśli wyjdą to kurs poleci nagle w dół i potem powoli będzie rósł, a jeśli zostaną to pójdzie trochę do góry.
I teraz nie wiem jak to rozegrać, żeby jak najlepiej na tym wyjść.
Obecnie mam wolne jakieś 500 funtów i co tydzień dostaje kolejne 250.
Miałem taki pomysł żeby teraz wymienić te funty na złotówki, a potem gdyby wyszli z unii i kurs spadł to czekałbym aż trochę wzrośnie.

Chyba, że źle myślę i kurs zachowa się inaczej - wtedy mnie poprawcie.

Macie jakieś propozycje?


RE: Kurs funta - jak nie stracić i zarobić - marcel_kk - 16-06-2016 08:44

Poczekaj chwile tylko dopije cherbate i powróże Ci z fusów Wink
A tak na serio... na tą chwile nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Ja bym trzymał funty, silna i stabilna waluta wyspiarzy,
pomimo zawirowań zawsze spadali na cztery łapy.


RE: Kurs funta - jak nie stracić i zarobić - MaLiN - 16-06-2016 09:08

Ja bym wcale nie ruszał tych funtów, ponieważ te wydarzenie może nieźle wpłynąć na ruchu kursów walut. I tak właściwie nie wiadomo w którą stronę...


RE: Kurs funta - jak nie stracić i zarobić - rafciu - 16-06-2016 09:14

Ja mam również trochę kapitału w funtach ale nie wymieniam teraz. Czekam na skok w góręSmile Na Twoim miejscu też bym trochę poczekał no chyba że jesteś przyparty do muru i potrzebujesz PLN. Obserwuj sytuację polityczną wyspiarzy i wyciągaj wnioskiSmile