Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pełna weryfikacja Adsense - brak reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Pełna weryfikacja Adsense - brak reklam (/Temat-Pelna-weryfikacja-Adsense-brak-reklam-136745)



Pełna weryfikacja Adsense - brak reklam - Bartezx1997 - 08-08-2016 12:08

Cześć, kilka dni temu dostałem e-mail:

"Gratulacje!
Twoje konto AdSense jest już w pełni aktywowane. Wyświetlanie trafnych reklam rozpocznie się w ciągu kilku godzin, a Ty zaczniesz zarabiać na swoich treściach online. [...]"

Utworzyłem zalecane jednostki, wrzuciłem na stronę, dostęp dla robota google jest dozwolony, czekam już ponad 72h, a reklamy nadal się nie wyświetlają.
Ktoś wie jaka może być przyczyna?


RE: Pełna weryfikacja Adsense - brak reklam - Ascoran - 09-08-2016 22:08

Że tak powiem, nie masz przypadkiem adblocka włączonego? Jerk2

Napisz do nich i niech sprawdzą co jest.


RE: Pełna weryfikacja Adsense - brak reklam - Bartezx1997 - 09-08-2016 22:33

XDD
Niee, chodziło o czas oczekwiania na ostateczne zatwierdzenie reklam, wydłużył się do kilku dni, ale już jest OK. Temat do zamknięcia


RE: Pełna weryfikacja Adsense - brak reklam - radzio0001 - 09-11-2016 21:02

Cześć, mam sprawę kojarzysz może jak dodaje nową stronę do adsene to muszę u nich ją tam zeryfikować (oni muszą zaakceptować) mam konto na adsense albo rejestrowałem na inna domene a teraz chcę dodać jeszcze jedno niby dodało ale zarobki po 1zł przy dużym ruchu....

Jeśli przekieruje ruch na stronę kolegi to zarobki około 90zł dziennie ...... dodam jeszcze,że jest to wina skryptu bo jest taki sam oraz układ reklam.

Domene wczoraj wykupiłem i podpiąłem pod adsense oraz skrypt pod domene uważacie, że to wymaga czasu ?